Вчені назвали несподівану користь шоколаду

Ученые назвали неожиданную пользу шоколада

Вчені розповіли, яку саме шоколад треба їсти кожен день.

Американські медики з Університету Лома-Лінда довели, що вживання 48 грамів шоколаду покращує здатність до навчання і запам’ятовування. Крім цього, шоколад з вмістом какао не менше 70% має позитивний вплив на імунітет людини.

У новій роботі вчені з США сфокусувалися на впливі на організм какао, в той час як попередні дослідження стосувалися переважно вивчення впливу на людину цукру.

Було встановлено, що щоденне вживання шоколаду з вмістом какао не менше 70 відсотків надає позитивний вплив на імунітет людини. Експерименти показали, що шоколад покращує міжклітинні сигнальні шляхи, які беруть участь в активації Т-клітин, відповідальних за імунну реакцію.

Користувачі соцмереж навперебій підпалюють плитки шоколаду і викладають відео в інтернет. Мовляв, якщо солодощі загорілися – значить, неякісні. Ми вирішили повторити експеримент і з’ясувати, що насправді означає, коли шоколад горить ясним полум’ям.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Піраміда TON: навіщо потрібні чутки про причини блокування Telegram
Піраміда TON: навіщо потрібні чутки про причини блокування Telegram

Сьогодні вранці в рунеті широко поширилися чутки про «реальну причину блокування Telegram в Росії». Вона нібито полягає в бажанні творця...

Закрыть