Вчені визначили, як фізичні вправи впливають на мозок людини

Новини шоу бізнесу:Дослідники провели ряд дослідів, які змогли визначити те, як саме впливають фізичні вправи на роботу мозку.

Дослідники з Каліфорнії повідомили, що їм вдалося довести, що спортивні навантаження можуть бути корисні не тільки для тіла, але і для мозку.

Виявилося, що спорт здатний приводити в тонус всі показники здоров’я, також і здатність мозку міркувати. Мова йде про швидкість роботи мозку, а також про здатність обробляти великі обсяги інформації.

Вся справа в тому, що при активних фізичних навантаженнях у людини збільшується обсяг сірої речовини, це в підсумку позитивно позначається на роботі мозку людини і знижує ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера.

Дослідження проводили протягом п’яти років. В них брали участь кілька тисяч добровольців, які відповідали на запитання спеціалістів і проходили різні тести на рівень інтелекту людини. Вік всіх добровольців було понад 65 років.

Крім того, добровольці розповідали про своєї фізичної активності. Вчені співвідносили рівень активності і когнітивні здібності. Виявилося, що ті люди, які займаються спортом, набагато рідше страждають від хвороби Альцгеймера, а також від інших подібних розладів у роботі мозку. Також у них виявився, в цілому, вище рівень якості роботи мозку.

Читайте также:  Як можна запобігти болю в спині

Коли інші добровольці починали займатися спортом, то також показували успіхи в цій справі. Більше того, обсяг сірої речовини в мозку значно збільшився.

У середньому, активний спосіб життя знижує ризик хвороб мозку на 50%. Крім того, спорт позитивно позначається і на фізичному стані людини.

Источник:Telegraf

Залишити коментар