Вчені переглянули денну норму овочів і фруктів

Вчені з Лондонавместо 5-ти порцій рекомендують вживати 10 порцій овочів і фруктів на добу.

Дослідники переглянули розмір мінімальної рекомендованої щоденної порції овочів і фруктів – він збільшився вдвічі. Тепер замість колишніх 5-ти вчені рекомендують вживати 10 порцій овочів і фруктів на добу, повідомляє ВВС.

За розрахунками вчених з Імперського коледжу в Лондоні, дотримання цих рекомендацій може запобігти 7,8 мільйонів передчасних смертей в рік.

Одна порція – це 80 грамів. За словами дослідників, навіть невелику кількість фруктів і овочів корисно для здоров’я, але чим більше людина їсть, тим краще.

Експерти прийшли до таких висновків на основі даних 95 різних досліджень, в яких були вивчені звички в їжі 22 мільйонів людей.

Згідно з дослідженням, 200 грамів овочів і фруктів в день знижують ризик померти від серцево-судинних хвороб на 13%, ризик розвитку раку на 4%, ризик передчасної смерті на 15%.

800 грамів овочів і фруктів знижують ризик померти від серцево-судинних захворювань на 28%, ризик розвитку раку на 13%, ризик передчасної смерті на 31%.


Коктейлі, які допоможуть вам освіжиться і оздоровиться
читайте також
Читайте также:
Вчені з'ясували, як продовжити життя людини до тисячі років

Источник:Telegraf

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.