Вчені вважають, що алкоголь змушує судини старіти швидше звичайного

Вчені попереджають, що спиртне, вживане із завидною регулярністю і у великих кількостях, провокує стрімке старіння артерій.

Алкоголь, що вживається з завидною регулярністю і у великих кількостях, провокує стрімке старіння артерій. Особливо це стосується чоловіків, попереджає Американська кардіологічна асоціація.

Протягом багатьох років кардіологи спостерігали за 3869 людьми (більше 70% – чоловіки). Експерти з особливою пристрастю досліджували стан добровольців, чий стаж вживання спиртного перевищував 25 років. У всіх учасників експерименту відстежувалася стан артерій з періодичністю раз на чотири-п’ять років.

Виявилося, у людей, що вживають протягом багатьох років понад 112 грамів етанолу в тиждень (в одному літрі пива міститься близько 40 грамів етанолу), була знижена еластичність артерій. Це порушувало нормальний кровотік і потенційно підвищувало ризик серцево-судинних захворювань, а також інфаркту та інсульту.


Знайдено природний механізм уповільнення старіння
читайте також

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: