Україна увійшла в сферу національних інтересів США із-за поведінки Путіна – експерти

За словами експертів, США та Україна співпрацюють у першу чергу в оборонному питанні

Сьогодні українські національні інтереси безпосередньо збігаються з американськими в плані протидії російської агресії як точково на Донбасі і в Азовському морі, так і в цілому в усьому світі. Про це в коментарі сайту “Сегодня” розповів політолог Віталій Бала.

За словами експерта, поведінки Путіна згуртувало США і Україну.

“Зараз національні інтереси України збігаються з американськими. Саме тому вони допомагають нам. Ще п’ять років тому американці не мали ніяких інтересів по відношенню до України. Але поведінка Росії змінила їх ставлення. А враховуючи те, що у нас дуже велика з точки зору кілометражу кордон з Росією, і Росія веде війну проти нас, безумовно, вони розуміють, що тут, в Україні, можуть перешкодити їй вести таку агресивну політику не тільки в одній конкретній країні, але і у всьому світі”, – вважає Бала.

Про високий рівень співпраці та спільних інтересах в питаннях оборони і протидії Росії говорить і політолог Олеся Яхно-Белковская.

“Рівень співпраці між Україною та США на сьогодні досить високий, якщо згадувати з якою стартової точки ми починали. Ми знаємо, що США знову виділили кошти для військово-технічної допомоги Україні. Це дійсно доводить, що ми перебуваємо на високому рівні співробітництва, насамперед в оборонному питанні”, – говорить Яхно-Белковская.

Нагадаємо, Україну відвідала заступник міністра оборони США Лаура Купер. Вона обговорила з українською стороною питання розвитку української армії.

Читайте также:
Питання про Крим Лукашенко довів до істерики

Як повідомлялося, на тлі останніх подій у Керченській протоці з нападом росіян на українські кораблі Захід активно висловлюють свою жорстку позицію, в тому числі і американці. Так, речник Держдепартаменту США Хізер Нойерт звернулася до Росії: “Минуло понад 10 днів з моменту нападу Росії на українські кораблі та затримання 24 членів екіпажу в Чорному морі. Ми разом з ЄС і нашими союзниками закликаємо Росію негайно звільнити моряків і судна”.

Останнім часом з України звучать заклики до НАТО ввести флот в Чорне і навіть Азовське море, хоча союзники не поспішають цього робити. У той же час CNN з посиланням на високопоставлених американських чиновників повідомляло, що США готуються направити військовий корабель в Чорне море.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.