Українка вперше стала диригентом в австрійській опері

Українка Оксана Лынив буде керувати філармонічним оркестром в австрійському місті Грац в сезоні 2017-2018 років

Українка Оксана Лынив стала новим головним диригентом опери в австрійському місті Грац. Таким чином, вона стала першою в історії жінкою, яка буде керувати філармонічним оркестром Граца.

Як повідомляє Deutsche Welle з посиланням на заяву музичного закладу, Лынив буде займати цю посаду протягом сезону 2017-2018 років.

З 2013 року Оксана Лынив працювала диригентом і асистентом музичного керівника Баварської державної опери Кирила Петренка в німецькому Мюнхені.

Там вона диригувала зокрема під час виконання творів Моцарта, Доніцетті і Верді. Музикант навчалася у Львові і в Німеччині, працював диригентом у Національній опері в Одесі.

Грац – місто на південному сході Австрії на річці Муре, центр федеральної землі Штирія. Грац – друге за величиною місто країни, налічує понад 270 тисяч жителів.

Источник: Liga.net

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: