Україну на “Євробаченні цього року представить група o.torvald

В Києві відбувся фінал Національного відбору учасника пісенного конкурсу.

O. Torvald отримали право представляти Україну на “Євробаченні” в цьому році

Сьогодні в Києві відбувся фінал Національного відбору на “Євробачення”, в рамках якого було визначено конкурсант, який представлятиме нашу країну на конкурсі в цьому році. За результатами голосування журі та глядачів переможцем відбору стала група o.torvald.

У фіналі брали участь “Сальто Назад”, MELOVIN, O. Torvald, ILLARIA, TAYANNA і ROZHDEN.

Найвищу оцінку журі (6) отримала TAYANNA, а найнижчий бал (1) дістався групі “Сальто назад”. Глядачі віддали максимальний бал MELOVIN, 5 балів від глядачів отримала група o.torvald, а найнижчий – ILLARIA.

Таким чином, з результатом 10 балів право представляти Україну на “Євробаченні” цього року отримала група o.torvald. Варто відзначити, що O. Torvald і TAYANNA отримали однакову кількість балів, але оскільки група отримала більшу кількість балів від глядачів, що саме вона буде представляти нашу країну на конкурсі в цьому році.

Нагадаємо, пісенний конкурс “Євробачення-2016” у Стокгольмі виграла Джамала з піснею “1944. За результатами голосування національних журі країн-учасниць “Євробачення” і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали. Україна отримала право організувати “Євробачення” наступного року, як країна-переможець.

Читайте также:
Міфічна підземна країна Агарті: Де вона знаходиться і що відомо про неї в сучасному світі

9 вересня стало відомо, що містом, яке прийме пісенний конкурс “Євробачення-2017” стане Київ.

На засіданні 11 жовтня Кабінет міністрів України затвердив план підготовки до проведення “Євробачення” в Україні у 2017 році. Згідно з планом, Київська міська державна адміністрація та Національна телекомпанія України повинні забезпечити підготовку місць проведення “Євробачення”, створити інфраструктуру і забезпечити трансляцію конкурсу.

Пізніше стало відомо, що участь в “Євробаченні 2017” візьмуть 43 країни, на одну більше, ніж в 2016 році.

Источник: zn.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: