Зміцнити здоров’я допоможе правильне вживання сала

Укрепить здоровье поможет правильное употребление сала

Вчені довели – сало засвоюється краще, якщо вживати його під горілку.

Фахівці Мюнхенського університету радять їсти сало невеликими порціями в поєднанні з продуктами, які допомагають краще його засвоювати. Так, вчені радять включати в щоденний раціон 20-30 грамів сала з житнім хлібом з борошна грубого помелу і різними соліннями.

Крім того, сало чудово поєднується з міцним алкоголем. Воно огортає шлунок і уповільнює попадання сорокаградусного напою в кров. Горілка, в свою чергу, допомагає швидко переварити жир і розкласти його на компоненти, що забезпечує оптимальну засвоюваність продукту. Так, трохи горілки, максимум 70-100 грам, тільки поліпшать процес. Чарка Первака та смачне сало на шматочку бородінського хліба дозволять не тільки розслабитися ввечері, але і отримати від їжі корисне задоволення. У поєднанні, за твердженням фахівців, сало добре засвоюється, не перевантажуючи печінку і дає 9 ккал енергії на 1 г продукту. Саме в оптимальному, добре засвоюваному вигляді завдяки вмісту селену, арахідонової та олеїнової кислот сало є потужним антиоксидантом.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.