Помер американський актор, який зіграв у “Титаніку” і ” Аполлон-13

На 61 році життя помер відомий американський актор Білл Пекстон, зіграв ролі в таких фільмах як Титанік, Аполлон-13 і Правдива брехня

Відомий за ролями у фільмах Чужий, Титанік, а також Аполлон-13 американський актор Білл Пекстон помер після ускладнення від операції на серці. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на заяву членів його сім’ї.

“З глибокою скорботою ми повідомляємо, що Білл Пекстон помер через ускладнення після операції”, – йдеться в заяві.

“Пристрасть Білла до мистецтва відчувалося усіма, хто його знав, і його тепло і невтомна енергія були незаперечні. Ми просимо поважати бажання сім’ї на недоторканність приватного життя, оскільки вони оплакують втрату свого чоловіка і батька”, – сказано у зверненні.

Білл Пекстон – американський актор, кінорежисер, сценарист і продюсер, чотириразовий номінант на премію “Золотий глобус”. За свою кар’єру зіграв у багатьох голлівудських блокбастерах, включаючи як епізодичні, так і головні ролі.

Останнім фільмом, в якому він знявся, був фільм “Переломний момент” з Деніелом Редкліффом.

Источник: Liga.net

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.