За чи проти: наскільки небезпечно засмагати топлес

Чим більшу популярність набуває засмага топлес, тим більше ми чуємо про його небезпеки для здоров’я.

Так це насправді чи цей аргумент швидше виверт?

Для початку, щоб не плутатися, розставимо всі крапки над «і». Засмага топлес – значить засмагати без верхньої частини купальника, тому вираз «засмагати топлес» застосовується лише до жінок.

Перший і, мабуть, самий вагомий аргумент «за» засмага топлес –рівномірно засмагле тіло без слідів від бретелей і лямок – це дуже красиво і сексуально.

Медики виявили шкідливу властивість зеленого чаю

Також можна сказати, що «оголений» засмага нешкідливий для дівчат не старше 22-24 років. Якщо ж Ви старше, перед тим як почати ніжитися під сонцем без верхньої частини купальника, необхідно звернутися за консультацією до мамолога або онколога.

Якщо у Вас є схильність до різного роду жіночим захворюванням, і Ви дбаєте про своє здоров’я, то, на жаль, засмага топлес не для Вас. Ультрафіолетові промені можуть зробити шкідливий вплив на шкіру. Це додатковий фактор, що провокує захворювання молочної залози. Так, сонячне випромінювання здатне погіршити перебіг хвороби, перевести пухлина в злоякісне новоутворення і розбудити в організмі приховані недуги. Крім того, вплив сонячного світла прискорює процеси старіння шкіри, а зловживання сонцем призводить до виснаження захисних механізмів організму.

7 факторів, що попереджають про можливе серцевому нападі

Читайте также:
Вчені виявили кращий засіб від похмілля

Лікарі не радять відмовлятися від купального бюстгальтера, якщо він прикриває виступаючу над поверхнею шкіри родимку темного кольору, тим більше, якщо це утворення має неоднорідну пігментацію або нерівний контур. Промені сонця можуть посприяти перевтілення нешкідливою родимки на джерело онкологічного захворювання.

Активно засмагати під сонцем південних країн рекомендується лише жителям цих країв або досвідченим любителям рівного загару. Їх шкіра більш пристосована до впливу підвищених доз ультрафіолету, а новачкам до прийняття сонячних ванн слід підходити більш обачно.

Ці спеції вважаються найбільш корисними для здоров’я

Також не варто піддавати груди сонячному впливу у другій фазі менструального циклу. У цей період у структурі молочної залози виникають суттєві зміни через гормональної перебудови організму. Навіть, якщо ви смаглява брюнетка і не маєте жодних побоювань стосовно вашого здоров’я, не варто засмагати топлес у другій половині менструального циклу – в цей час структура молочної залози суттєво змінюється.

Ризикуючи власним здоров’ям, підставляючи ніжну шкіру палючим сонячним променям, подумайте про те, що така жертва зовсім не обов’язкова – ефекту красивого загар можна досягти і за допомогою спеціальних кремів.

Читайте также:
Які хвороби лікують голковколюванням ?

Гройсман розповів, скільки повинні жити українці

Більше того – загар, який дається так важко і з таким ризиком для здоров’я, завжди зрадницьки покидає нас максимум через місяць, а ось проблеми зі здоров’ям можуть залишитися на довгі роки.


Названо найкраще джерело органічного йоду
читайте також

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: