5 ефективних способів для розвитку інтуїції

Наша інтуїція – вона як маяк, який вказує нам шлях.

Але, часом, не всі до неї прислухаються. А адже голос зсередини, наш внутрішній помічник, може дати нам і слушну пораду. Добре, коли у людей є щось таке всередині, що підказує нам вихід навіть із самих складних ситуацій. Іноді ці поради здаються зовсім нелогічними, але ми слідуємо їм. Буває так, що рішення, яке підказала інтуїція, виявилося вірним.

А якщо ви не відчуваєте в собі інтуїтивні сили. Що тоді?

Як з’ясувалося, існують навіть спеціальні вправи, що сприяють розвитку внутрішнього голосу. Ось, наприклад, 5 основних:

1. Техніка Денисова. Для цієї техніки вам знадобляться кілька листів, де будуть зображені різні геометричні фігури, літери алфавіту і цифри. Краще буде, якщо для кожної картинки ви будете використовувати різний колір.

60e5
Далі задача така: створіть собі затишну атмосферу. Зробіть так: щоб ніщо не відволікало вашу увагу. Потім сідаємо в будь-яку зручну позу і дивимося на кожну картинку в порядку черги. Після – ви повинні закрити очі і дивитися на картинку внутрішнім зором. При цьому важливо відчути форму і колір.

Вимкніть світло. Візьміть будь-яку картину і постарайтеся визначити, що зображено на ній, яким кольором.

Не забувайте, що це всього лише тренінг. Якщо у вас не все буде виходити – це не біда. Цій вправі варто приділяти хоча б 20-30 хв. у день. Тоді, через пару тижнів – чекайте результат.

2. Вгадай карту. Для розвитку інтуїтивних здібностей, корисно буде і пограти в карти. Ваше завдання полягає в тому, щоб вгадати яку витягніть карту з колоди.

3. Слухай що «скаже» тіло. Ми часто стикаємося з питаннями: куди піти, де пообідати. Але ці та інші питання теж можна вирішити з допомогою інтуїції. Поспостерігайте за собою. Що вам підкаже внутрішній голос: де хочете відпочити?

4. Кіно без зайвого звуку. Досить цікава вправа. Для цього варто просто включити телевізор і вимкнути звук. Подивіться фільм або серіал і постарайтеся зрозуміти: в чому суть проблем, про що можуть говорити герої.

5. Заміна логіки на інтуїцію. Часто буває так, що саме логічне мислення не дає нам виходити за рамки. Ми спираємося на факти та розуміння суті речей, але, часом, боїмося діяти інтуїтивно.

Коли у людини досить розвинена інтуїція, вона може допомогти йому прийняти правильні рішення в житті. Звичайно, це теж спірне питання, але ми також не повинні ігнорувати те, що закладено в природі людини з давніх часів.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.