Британія допоможе Україні захистити вибори від втручання Кремля

Радник британського прем’єра з питань національної безпеки обіцяв допомогти із захистом системи народного голосування від російських хакерів

Британія готова виділити Україні експертів, які допоможуть захистити систему народного голосування від хакерського втручання Росії.

Як повідомляється на сайті українського уряду, в цьому радник британського прем’єра з питань національної безпеки Крістіан Тернер запевнив Іванну Климпуш-Цинцадзе в Лондоні.

Нагадаємо, що віце-прем’єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції перебуває з робочим візитом у британській столиці.

“Крістіан Тернер підтвердив готовність Сполученого Королівства допомогти Україні в побудові системи ефективного захисту волевиявлення громадян від іноземного втручання”, – йдеться в повідомленні.

Український віце-прем’єр підкреслила, що напередодні виборів Україна чекає від Кремля посилення тиску і нових хакерських атак. Підвищення увагу влади країни приділяють захисту виборчої інфраструктури.

Нагадаємо, що напередодні Климпуш-Цинцадзе обговорила з міністром великої Британії у справах Європи і Америки Аланом Данканом питання спрощення та вдосконалення процедури отримання українцями британських віз.

Також раніше стало відомо, що після виходу з Євросоюзу Сполучене Королівство збирається боротися з російською агресією, зміцнювати торговельні зв’язки з Україною і зберігати європейські санкції.

Читайте также:  З МВС звільнено скандальну чиновницю, яка шукала гроші Януковича

Источник

Залишити коментар