Дієтологи назвали продукти, які шкідливі для здоров’я

Звичні продукти, які рекомендують лікарі і дієтологи, такі як тунець або капуста, можуть здаватися корисними,

При неправильному вживанні або комбінації цих продуктів з іншими вони можуть призвести до летального результату. З-за надмірного споживання сирого тунця в організмі може збільшитися рівень ртуті. Довгострокове отруєння ртуттю може погіршити процес навчання і впливати на функцію пам’яті. У деяких випадках у людини можуть бути проблеми з нирками, а також це може призвести до летальних наслідків.

Диетологи назвали продукты, которые вредны для здоровья

Погано на організм впливає поєднання брюссельської капусти з антикоагулянтами (речовини, що перешкоджають згортанню крові або уповільнюють її). Таке поєднання може викликати критичний стан.

Диетологи назвали продукты, которые вредны для здоровья

Дієтологи і лікарі закликають пити 2-2,5 літра води в день. Однак якщо рідини занадто багато, то виникає водна інтоксикація. А це може спричинити розведення необхідної концентрації натрію в крові. Створюючи дисбаланс електроліту.

Диетологи назвали продукты, которые вредны для здоровья

Надмірне споживання моркви може призвести до каротинемии– захворювання, при якому в оргазмі надлишок каротиноїдів. Серед алергій найбільш поширена алергія на арахіс. Сама важка реакція – анафілаксія. Це стан, який може призвести до звуження дихальних шляхів, шоку і навіть втрати свідомості.

Читайте также:  Як емульгатори впливають на кишечник

Источник

Залишити коментар