Дієтологи назвали продукти, які шкідливі для здоров’я

Звичні продукти, які рекомендують лікарі і дієтологи, такі як тунець або капуста, можуть здаватися корисними,

При неправильному вживанні або комбінації цих продуктів з іншими вони можуть призвести до летального результату. З-за надмірного споживання сирого тунця в організмі може збільшитися рівень ртуті. Довгострокове отруєння ртуттю може погіршити процес навчання і впливати на функцію пам’яті. У деяких випадках у людини можуть бути проблеми з нирками, а також це може призвести до летальних наслідків.

Погано на організм впливає поєднання брюссельської капусти з антикоагулянтами (речовини, що перешкоджають згортанню крові або уповільнюють її). Таке поєднання може викликати критичний стан.

Диетологи назвали продукты, которые вредны для здоровья

Дієтологи і лікарі закликають пити 2-2,5 літра води в день. Однак якщо рідини занадто багато, то виникає водна інтоксикація. А це може спричинити розведення необхідної концентрації натрію в крові. Створюючи дисбаланс електроліту.

Диетологи назвали продукты, которые вредны для здоровья

Надмірне споживання моркви може призвести до каротинемии– захворювання, при якому в оргазмі надлишок каротиноїдів. Серед алергій найбільш поширена алергія на арахіс. Сама важка реакція – анафілаксія. Це стан, який може призвести до звуження дихальних шляхів, шоку і навіть втрати свідомості.

Читайте также:
5 сучасних замінників їжі або як вижити без їжі

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.