Дієтологи виявили дивовижну властивість фаст-фуду

Новини шоу бізнесу:Дослідники змогли назвати корисне властивість “шкідливої” їжі.

Американські дієтологи встановили: при дотриманні певних правил можна схуднути навіть на такій їжі, як фастфуд. Ними був проведений відповідний експеримент.

За даними видання, проект був здійснений у штаті Айова. Для участі в ньому була зібрана група добровольців з числа студентів, що мали надмірну вагу. Експеримент тривав протягом 90 днів.

За завданням вчених випробовувані харчувалися виключно у закладах фасфтуда. При цьому всі добровольці повинні були слідувати певним настановам. Так, обсяг споживаних ними калорій не повинен був перевищувати 2000 на добу. Крім того, учасники були зобов’язані гуляти – мінімум 45 хвилин кожен день.

При підбитті підсумків з’ясувалося, що хоча люди харчувалися фастфудом і їли смажену їжу, їм все одно вдалося знизити свій рівень холестерину і схуднути за 3 місяці вони змогли втратити за 7 кг.

“Як правило, студенти обирали на сніданок різні бутерброди з яйцем і шинкою або омлет, вівсянку або молоко. Обід зазвичай складався з салату, порції фруктів і йогурту”, – розповіли автори експерименту.

Читайте также:
Напої, які мають омолоджуючий ефект

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: