Дієтологи виявили найнебезпечніший у світі продукт

Дієтологи виявили найнебезпечніший у світі продукт

Найбільш небезпечними є дієтичні газовані напої.

Дослідникам з Сполучених Штатів Америки довгий час довелося провести в серйозних наукових дослідженнях, намагаючись з’ясувати – який самий небезпечний продукт у світі. І, хоча складені вже цілі списки з загрожують людському організму продуктів, однак він постійно поповнюється, і вимагає регулярного оновлення.

Остаточну відповідь на питання про те, що ж це за продукт вчені дали зовсім недавно, опублікувавши своє дослідження в науковому журналі Американської асоціації серця.

Корисні продукти для жіночого здоров’я, краси та молодості

Американські вчені прийшли до висновку, що найнебезпечніший продукт у світі, як не дивно, – це напої, які зазвичай радять дієтологи мріють схуднути, а саме – газовані напої, у яких використовується не цукор, а який-небудь з його замінників. Таким чином, вся газована вода, підсолоджена з допомогою будь-яких хімікатів, а також всі напої, що мають позначку “0% sugar” – найбільш небезпечний для здоров’я продукт у світі.

Вчені відзначили, що завдяки гонитві за схудненням і рекламі, напої з замінниками цукру мають постійно зростаючою популярністю у всьому світі. Більше того: жителі деяких країн абсолютно переконані в їх користь.

Читайте также:  Чим відрізняється грип від застуди: п'ять вірних ознак

На жаль, це зовсім не так.

Як зазначили фахівці, всього 150-200 мілілітрів випитої в день підсолодженої цукрозамінником рідини (приблизно 1 банку дієтичної газованої підсолодженої рідини) здатна значно підвищити у дітей ризик розвитку слабоумства. У більш дорослому віці підсолоджена не цукром газована вода може привести до інсультів.

Як випливає з даних, які публікує журнал Американської асоціації серця, у людей, які щодня вживають газовану рідина, підсолоджену цукрозамінниками, в три рази вище ризики виникнення інсульту, що виникає внаслідок закупорки кровоносних судин, і майже в 3 рази підвищується ризик, що розвинеться слабоумство.

Источник:Telegraf

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.