Ендокринні патології – хвороба 21 століття

Эндокринные патологии – болезнь 21 века

Наш організм є дуже складною цілісною системою, яка як годинниковий механізм передає сигнали і обмінюється інформацією від одного органу до іншого. На жаль, цей механізм по тим або іншим причинам може порушувати свою діяльність з причини виходу з функціональної ланцюжка хоча б одного складника. Наслідки від цього будуть залежати від того, на скільки чільний в організмі є орган дає збій, і від можливості нейтралізації цього негативного процесу. Найчастіше при первинних ознаках поганого самопочуття ми обходимося без медичної допомоги і списуємо це на загальнопоширені нездужання або проводимо обстеження в першу чергу чільних органів (серце, печінка, нирки тощо). При цьому бувають випадки, що хвороба не проходить, а діагноз не встановлений. Причиною може бути порушення роботи ендокринної системи організму.

Захворювання ендокринної системи – це порушення в організмі, що викликаються збоєм роботи щитовидної залози, при якому порушення вироблення гормонів можуть призводити до серйозних захворювань і патологій. По суті, це хвороби, що виникають у зв’язку з порушеннями гормонального фону. Діагностування і лікування захворювань щитовидної залози займаються в ендокринологічних відділеннях медичних установ, існують так само центри спеціалізуються на діагностиці та лікуванні ендокринних патологій, наукові центри, такі наприклад як ННЦРМ мають спеціалізовані відділення – «Відділення ендокринної патології» в якому проводяться як науково-дослідницька робота, як і кваліфікована допомога хворим. Серед безлічі наслідків порушень роботи ендокринної системи числиться цукровий діабет, патології наднирників, гиперпаратиреозы і гипопаратиреозы, виникнення активних пухлин та багато іншого. Ще кілька десятиліть тому ці хвороби зустрічалися рідше, ніж в даний час. Це пов’язують зі збільшенням числа токсичних речовин, що потрапляють в організм сучасної людини, дефіцитом йоду в організмі, зловживання гормональною терапією при лікуванні іншого роду хвороб і т. д.

Читайте также:
Корисні продукти, які допоможуть позбутися від тромбів в судинах

Ендокринна система в організмі пов’язана з діяльністю більшості органів і відповідає за найважливіші процеси в організмі, такі як ріст і розвиток людини, статеве дозрівання і репродуктивна функція, обмін речовин в організмі і інші функції систем органів людини залежать «на пряму» від цієї системи. Рекомендуємо проходити періодичний огляд у ендокринолога для контролю за цією «невидимою» але дуже важливою системою організму. Іноді лікарі лікують хвороби, не пов’язуючи їх корінь з ендокринологією, що призводить до тривалого часу неправильного лікування і до більш складних наслідків. Захворювання ендокринної системи часто проходять безсимптомно на ранніх стадіях і, на жаль, бувають виявлені коли їх лікування потребує оперативного втручання. Пам’ятайте, що здоровий організм працює як злагоджена система – будь-ті здоровими!

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.