Дослідники назвали головну причину чоловічої імпотенції

Від способу життя представників сильної статі можливість настання статевого безсилля залежить на 85%.

Приблизно 50% чоловіків у віці від 40 до 70 років страждають від імпотенції, зростає і число жертв цього розладу серед тих, кому за 20, і за 30. Причини імпотенції різні, але саму головну негативну роль відіграє спосіб життя чоловіка. Журналісти The Daily Mail придумали онлайн-калькулятор, який пророкує, стане той або інший чоловік жертвою еректильної дисфункції. Для обчислення ризиків використовується різна інформація про здоров’я та звички.

Як вино може запобігти артрит, а пиво – посилити заболеваниеЧитать повністю

Приміром, 50-річний чоловік, який палить і страждає від підвищеного кров’яного тиску, має ризиком розвитку еректильної дисфункції у 14%, що вдвічі більше, ніж у його однолітка, які не палить і не є гипертоником. 40-річний некурящий гіпертонік і сердечник має ризик розвитку імпотенції у 8%, що на 10% більше, ніж у його здорових однолітків.

Чоловіки середніх років з діабетом 2 типу, хвороби серця, підвищеним кров’яним тиском і курінням страждають від проблем у ліжку в 8 разів частіше здорових ровесників. У цілому, образ життя – визначальна причина імпотенції у сильної статі. Втім, у самих молодих жертв імпотенції (тих, кому за 20) основні причини пов’язані більше з психологією, а не з фізіологією. Свою негативну роль відіграє стрес.

Читайте также:
Основні причини появи лупи

На щастя, в переважній більшості випадків імпотенція є виліковним розладом. І звернення до фахівців допоможе чоловікам повернути собі радості в ліжку.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: