Як позбутися від шрамів

Як позбутися від шрамів

Деякі способи позбавлення від шрамів.

На жаль, на нашій планеті мало таких людей, у яких не було б жодного шраму. Опіки, порізи, подряпини – все це залишає слід на нашій шкірі, але якщо для чоловіків шрами це не так страшно, так як вважається, що вони їх навіть прикрашають, то для нас жінок, це ціла катастрофа, особливо якщо цей шрам сильно помітний.

У сьогоднішній нашій статті ми розповімо вам, чому на нашому тілі з’являються шрами, як стежити за раною, щоб на її місці не утворився шрам, а також торкнемося способів позбавлення від шрамів.

Що таке шрам

Всі ми маємо уявлення, що таке шрам, але перед тим як говорити про його видах, було б доречним дати наукове визначення. Шрам – це щільне утворення із сполучної тканини, яке з’являється на місці отриманих травм. У результаті того, що ця ділянка був пошкоджений, і на ньому неповноцінна шкіра, то на шрамах немає волосяних фолікулів і потових залоз. Також, між іншим, шрами мають свою типологію, про яку ми розповімо вам далі.

Читайте также:  Найбільш небезпечні професії для здоров'я серця

Нормотрофические – це шрами, які не виступають над рівнем шкіри, вони
6233
тонкі і майже непомітні, а відповідно піддаються усуненню.

Атрофічні – даний вид характеризує шрами, які знаходяться нижче рівня шкіри. Як правило, вони не глибокі, але біля них утворюються складки. При використанні правильного методу, також легко піддається лікуванню.

Гіпертрофічні – шрами, які підносяться над шкірним покривом, внаслідок розростання сполучної тканини. Такі шрами, як правило, регресують ще протягом двох років і мають рожевий відтінок. Але, незважаючи на все, добре піддаються лікуванню.

Келоїдні – це виступають над шкірою шрами, які схильні до розростання. Лікування таких шрамів досить складна процедура і в основному результат не гарантований.

Чому залишаються шрами

Багатьох з вас, звичайно ж, цікавить питання: чому в деяких місцях, після пошкодження, шрами не залишаються, а в інших залишаються. Все залежить від місця, глибини і характеру появи шраму. Наприклад, якщо ушкоджена ділянка знаходиться на тонкій шкірі в області очей або на поверхні передпліччя, то слід буде тонким, а відповідно може зростися. Чим довше рана гоїться, тим більше шансів на те, що шрам буде помітним. Тонка рана з рівними краями – акуратно затягнеться і залишить майже непомітний слід, а ось рвана і сильно воспалившаяся рана перетвориться в широкий і явний рубець.

Читайте также:  Вчені створили методику читання думок по міміці людини

Як запобігти появі шрама

Щоб рана не перетворилася у шрам, за нею необхідний правильний догляд. Отже, якщо ви отримали ушкодження, то першим ділом потрібно промити рану. Обробити рану можна антисептиком або ж звичайною чистою і негазованою водою. Далі нам потрібно зупинити кров, для цього використовуйте невелику кількість перекису водню і прикладіть до ушкодженої ділянки шкіри хустку або вату.

Щоб рана швидко зросталася, і зменшити ймовірність появи великої рубця, з’єднати краї рани допоможе лейкопластир. Для цього зведіть краї рани, щоб шкіра на цій ділянці була рівною, потім максимально розтягніть в руках лейкопластир і наклейте його на пошкоджену ділянку шкіри. Врахуйте, що якщо рана дуже глибока, то потрібно звернутися в найближчий пункт медичної допомоги, щоб вам надали кваліфіковану допомогу.

Ні в якому разі не обробляйте рану зеленкою! В іншому випадку частинки зеленки можуть потрапити під шар нової шкіри, яка покриє рану, і тоді на даній ділянці залишиться темна пляма, це буде рівносильно наколці.

Читайте также:  Як зробити маску з ефектом засмаги в домашніх умовах

Коли рана почне затягуватися, не сковыривайте корочку на ній, стежте за тим, щоб вона була сухою. Коли рана загоїться, починайте процедури з профілактики та позбавлення від шраму.

Источник:Telegraf

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
4 коментарі
 1. Олька

  А мне помог Ферменкола. До него пыталась избавиться от своего шрама народными методами и другими средствами, но они не помогали.

 2. Катя

  Лично мне от рубца помог избавиться Ферменкол. Правда скажу честно: это не быстро и дорого. Избавлялась от рубца 2 месяца. Но зато результат порадовал: рубец начал испаряться как на глазах. Закончила курс, шрам почти незаметен.

 3. Лена

  После кесарево остался рубец. Такая маленькая неприятность внизу живота. Вроде ничего страшного, но смущалась на пляже и перед мужем в белье. Конечно, я решила, что избавлюсь от него! Для этого использовала Ферменкол. Средство эффективно от рубов и шрамов. Даже от старых. И мне оно помогло. Прошла два курса с электрофорезом. И всем советую!

 4. Ирина

  После беременности осталось несколько растяжек на бедрах и животе. Чтобы от них избавиться, использовала “Ферменкол”. За два месяца растяжки исчезли с моей кожи!

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.