Як позбутися від шрамів

Деякі способи позбавлення від шрамів.

На жаль, на нашій планеті мало таких людей, у яких не було б жодного шраму. Опіки, порізи, подряпини – все це залишає слід на нашій шкірі, але якщо для чоловіків шрами це не так страшно, так як вважається, що вони їх навіть прикрашають, то для нас жінок, це ціла катастрофа, особливо якщо цей шрам сильно помітний.

У сьогоднішній нашій статті ми розповімо вам, чому на нашому тілі з’являються шрами, як стежити за раною, щоб на її місці не утворився шрам, а також торкнемося способів позбавлення від шрамів.

Що таке шрам

Всі ми маємо уявлення, що таке шрам, але перед тим як говорити про його видах, було б доречним дати наукове визначення. Шрам – це щільне утворення із сполучної тканини, яке з’являється на місці отриманих травм. У результаті того, що ця ділянка був пошкоджений, і на ньому неповноцінна шкіра, то на шрамах немає волосяних фолікулів і потових залоз. Також, між іншим, шрами мають свою типологію, про яку ми розповімо вам далі.

Читайте также:
Чай або кава: з чого починати ранок

Нормотрофические – це шрами, які не виступають над рівнем шкіри, вони
6233
тонкі і майже непомітні, а відповідно піддаються усуненню.

Атрофічні – даний вид характеризує шрами, які знаходяться нижче рівня шкіри. Як правило, вони не глибокі, але біля них утворюються складки. При використанні правильного методу, також легко піддається лікуванню.

Гіпертрофічні – шрами, які підносяться над шкірним покривом, внаслідок розростання сполучної тканини. Такі шрами, як правило, регресують ще протягом двох років і мають рожевий відтінок. Але, незважаючи на все, добре піддаються лікуванню.

Келоїдні – це виступають над шкірою шрами, які схильні до розростання. Лікування таких шрамів досить складна процедура і в основному результат не гарантований.

Чому залишаються шрами

Багатьох з вас, звичайно ж, цікавить питання: чому в деяких місцях, після пошкодження, шрами не залишаються, а в інших залишаються. Все залежить від місця, глибини і характеру появи шраму. Наприклад, якщо ушкоджена ділянка знаходиться на тонкій шкірі в області очей або на поверхні передпліччя, то слід буде тонким, а відповідно може зростися. Чим довше рана гоїться, тим більше шансів на те, що шрам буде помітним. Тонка рана з рівними краями – акуратно затягнеться і залишить майже непомітний слід, а ось рвана і сильно воспалившаяся рана перетвориться в широкий і явний рубець.

Читайте также:
Ефективно очистити кишечник допоможуть ці продукти

Як запобігти появі шрама

Щоб рана не перетворилася у шрам, за нею необхідний правильний догляд. Отже, якщо ви отримали ушкодження, то першим ділом потрібно промити рану. Обробити рану можна антисептиком або ж звичайною чистою і негазованою водою. Далі нам потрібно зупинити кров, для цього використовуйте невелику кількість перекису водню і прикладіть до ушкодженої ділянки шкіри хустку або вату.

Щоб рана швидко зросталася, і зменшити ймовірність появи великої рубця, з’єднати краї рани допоможе лейкопластир. Для цього зведіть краї рани, щоб шкіра на цій ділянці була рівною, потім максимально розтягніть в руках лейкопластир і наклейте його на пошкоджену ділянку шкіри. Врахуйте, що якщо рана дуже глибока, то потрібно звернутися в найближчий пункт медичної допомоги, щоб вам надали кваліфіковану допомогу.

Ні в якому разі не обробляйте рану зеленкою! В іншому випадку частинки зеленки можуть потрапити під шар нової шкіри, яка покриє рану, і тоді на даній ділянці залишиться темна пляма, це буде рівносильно наколці.

Читайте также:
Здорове харчування для міцних кісток

Коли рана почне затягуватися, не сковыривайте корочку на ній, стежте за тим, щоб вона була сухою. Коли рана загоїться, починайте процедури з профілактики та позбавлення від шраму.

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Comments: 4
 1. Олька

  А мне помог Ферменкола. До него пыталась избавиться от своего шрама народными методами и другими средствами, но они не помогали.

 2. Катя

  Лично мне от рубца помог избавиться Ферменкол. Правда скажу честно: это не быстро и дорого. Избавлялась от рубца 2 месяца. Но зато результат порадовал: рубец начал испаряться как на глазах. Закончила курс, шрам почти незаметен.

 3. Лена

  После кесарево остался рубец. Такая маленькая неприятность внизу живота. Вроде ничего страшного, но смущалась на пляже и перед мужем в белье. Конечно, я решила, что избавлюсь от него! Для этого использовала Ферменкол. Средство эффективно от рубов и шрамов. Даже от старых. И мне оно помогло. Прошла два курса с электрофорезом. И всем советую!

 4. Ирина

  После беременности осталось несколько растяжек на бедрах и животе. Чтобы от них избавиться, использовала “Ферменкол”. За два месяца растяжки исчезли с моей кожи!

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: