Як позбутися від стресу за 30 секунд?

Стрес – це одна зі складових життя сучасної людини.

Стрес є практично скрізь: вдома, на роботі, у відносинах, під час покупок, на відпочинку, в дорозі. Бажано, вчасно позбуватися від стресу, інакше нервовій системі настане кінець. Є кілька способів забути про стрес, точніше, покрокових дій, виконуючи які можна добитися відмінних результатів.

Як позбутися від стресу за 30 секунд:

1. Заспокойтеся, у всіх моментах життя потрібно вчасно зуміти заспокоїтися.

2. Знайдіть затишне містечко, де Ви будете наодинці з собою. Присядьте або стійте, але головне, щоб Вам було комфортно.

3. Зробіть кілька глибоких вдихів/видихів, але не більше п’яти.

4. Тепер, Вам вже повинно було трохи полегшати, але це ще незавершений процес зняття стресу. Зробіть такий вдих, щоб Ваші легені наповнилися повітрям до межі, а потім видихніть до самого кінця і затримайте дихання на 30 секунд.

5. Обов’язково контролюйте ці 30 секунд, це буде у вигляді ефекту перемикання на іншу ситуацію, яка допоможе забути про стрес.

Може бути не у всіх людей вийде затримати дихання на 30 секунд, але якщо все-таки вийде, то стрес випарується з неймовірною швидкістю. Вчені давно довели, що цей спосіб позбавлення від стресу найбільш дієві і, що важливо, швидкий. А відбувається це тому, що під час стресу в крові людини накопичується шкідлива речовина, яке дезактивується у зв’язку наповнення крові вуглекислим газом.

Цим способом можна користуватися не тільки, коли Ви вже отримали стрес, можна затримати дихання і перед стресом. Адже бувають безліч ситуацій, в яких Ви впевнені, що дістанете стресу. Наприклад, перед тим, як йти до керівника здавати звіт, видихніть і затримайте дихання перед дверима в його кабінет. Обов’язково в думках своїх думайте тільки про хороше, бажайте усім добра і щастя, а так як наші думки матеріалізуються, то повірте, Ви будете здивовані результатом. Все складеться саме так, як Ви побажаєте.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.