Палять жінки мають відхилення в організмі

Про шкоду куріння сказано і написано безліч наукових робіт, опублікована маса рекомендацій.

На кожній пачці сигарет максимально великим шрифтом пишеться про те, що куріння шкодить здоров’ю і небезпечно для життя. Але ці постійні нагадування мало зупиняють людей, капітально підсіли “на голку” тютюнопаління. Серед такої категорії досить багато жінок і підлітків, чиї організми реагують на таку шкідливу звичку своєрідно.

У тих, хто почав курити у досить юному віці, коли організм ще не зміцнів, імунна система не стабілізувалася, вже в молодості починаються серйозні проблеми практично у всіх сферах: шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і дихальної систем.

Також негативно впливає куріння на крихкий жіночий організм. У багатьох дівчат з’являється
64cb
задишка, зуби мають специфічний наліт курця зі стажем, нікотин згубно позначається на сечостатевій сфері.

Не так давно вчені зробили ще один сенсаційний висновок: у жінок, які курять, менопауза починається, принаймні, на рік раніше, ніж у некурящих жінок. Була обстежена група з 600 жінок з Туреччини, Польщі. США, Ірану у віці від 43 до 50 років, у яких, як з’ясувалося, порівняно з жінками, які ніколи не курили, менопауза починається між 46 і 51 роками.

Читайте также:  Медики назвали ефірні олії для лікування діабету

В процесі обстеження виявилося, що у більш ніж 43000 жінок, які курили, на 43% частіше диагностировалась рання менопауза. Вчені авторитетно заявляють, що паління може впливати на те, як жіночий організм обробляє естроген. Деякі компоненти сигаретного диму можуть також знищити яйцеклітини в яєчниках.

Міжнародне товариство менопаузи, яке було ініціатором проведення цього огляду, закликав жінок не відкладати звернення до лікаря при наявності симптомів менопаузи і, звичайно ж, вести здоровий спосіб життя.

Чи варто говорити, що рання менопауза негативно впливає на здоров’я жінки. Адже зміни в організмі при клімаксі пов’язані з припиненням вироблення статевих гормонів яєчниками і супроводжується неприємними відчуттями у вигляді припливів жару, пітливості, лабільності артеріального тиску, нападів серцебиття, тахікардії, екстрасистолії, запаморочення.

Порушення зазнає і психічний стан: у багатьох дам починається депресія, зростає дратівливість, спостерігається нестабільність настрою, швидка стомлюваність, порушення сну.

Крім усього іншого постійне куріння і настала передчасна менопауза значно збільшують ризик розвитку захворювань серця, судин, остеопорозу. У жінок порушуються пізнавальні функції, частіше розвиваються хвороба Альцгеймера і хвороба паркінсона.

Читайте также:  Вчені: шоколад може знижувати ризик серцевих захворювань


Поради, як позбавитися від похмілля після новорічної ночі (Фото)
читати повністю

Источник:Telegraf

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.