Медики попереджають про небезпеку кремів від засмаги

Медики попереджають про небезпеку кремів від засмаги

Креми від засмаги містять токсичні речовини.

Вчені МДУ їм. Ломоносова М. заявляють, що креми від засмаги містять токсичні речовини. Практично всі їх види містять авобензон, який під впливом сонячних променів і хлорованої води розпадається на токсини прямо на шкірі людини, отруюючи його.

В результаті проведеного дослідження, вчені встановили, що авобензон сам по собі не небезпечний і жодної шкоди здоров’ю людей не завдає. Завдяки своїм властивостям він навпаки, захищає шкіру від ультрафіолету, як би «перетворюючи» його і розсіюючи.

Але це не зовсім так. В результаті впливу на авобензон сонячного світла і хлорованої води, речовина починає вступати в хімічні реакції, у результаті чого утворюються до 20 різноманітних хімічних речовин, серед яких феноли та ацетофенони. Ось саме вони і є дуже токсичними для людського організму. Наприклад, хлорований ацетофенон використовується в спецзасоби зі сльозогінним газом, з допомогою якого поліція розганяє буйних демонстрантів.

Найбільшу небезпеку становить те, що перетворення нешкідливого і в цілому корисного крему від засмаги у токсичний продукт відбувається практично миттєво, тобто відразу ж на шкірі людини, який або купається, або засмагає нічого не підозрюючи.

Читайте также:  Прості способи позбутися від печії назавжди


Зверху чорний, знизу білий: найсмішніші і провальні спроби засмагнути
читайте також

Источник:Telegraf

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.