Медики розповіли, який овоч корисний для серця

Тим, хто страждає хворобами серцево-судинної системи, лікарі рекомендують включати в раціон страви з гарбуза.

За словами фахівців, в осінній сезон для підтримання функцій і зміцнення серця потрібно обов’язково включати в раціон страви з гарбуза, чиї корисні властивості просто неможливо переоцінити. Гарбуз вважають головним овочем для захисту від атеросклерозу – вбивці кровоносних судин: вживання її м’якоті і насіння покращує стан стінок судин, підвищуючи їх еластичність.

Медики рассказали, какой овощ полезен для сердца

За рахунок багатого змісту пектинових волокон гарбуз може стимулювати виведення з організму токсинів, надлишкового холестерину. Крім того, гарбуз відрізняється високими рівнями бета-каротину, вітаміну А.

Медики рассказали, какой овощ полезен для сердца

Завдяки значному вмісту вітаміну А гарбуз покращує стан органів системи зору. Вкрай корисний гарбузовий сік: насичений калієм, він має здатність виводити зайву воду з організму і усувати набряки. Крім того, гарбузовий сік нормалізує роботу кишечника.

Медики рассказали, какой овощ полезен для сердца

Страви з гарбуза слід вживати тим, хто страждає хворобами серцево-судинної системи, такими як гіпертонія, атеросклероз, недостатність кровообігу. Дуже корисна гарбуз і для людей, які хворі на гепатит, хронічний холецистит“, – повідомили наукові фахівці.

Читайте также:  Основні властивості гіалуронової кислоти

Источник

Залишити коментар