Медики розповіли, про ранні ознаки інфаркту

Багатьом може здатися, що серцевий напад приходить з нізвідки, але є численні симптоми, які можуть попереджати про його наближення.

Інфаркт нині більше не вважається хворобою літніх людей.

За останні роки перенесли інфаркт молоді люди до 39 років, і більшості чоловіки, становлять вже не частки відсотка від загального числа хворих, а 5-10%. Причини такої невтішної статистики криються в стресах, зменшення фізичної активності, шкідливих звичок, а також неуважність до свого здоров’я. Які ознаки вказують на те, що вам загрожує інфаркт? Давайте розберемося.

Нудота і блювота

Часто спонтанна нудота і блювання є супутниками і єдиними ознаками підвищеного артеріального тиску, яке чоловіки, особливо молоді, можуть не відчувати. Тим не менш, при таких перегонах серце страждає першим. Щоб підтримувати нормальну циркуляцію крові і забезпечувати киснем весь організм, воно змушене працювати в посиленому режимі. В результаті з часом серцевий м’яз зношується і виникають перебої в її роботі.

Головні болі і запаморочення

Ці симптоми, які звикли списувати на примхи погоди і перевтома, можуть виникати від браку кисню в крові, яка надходить до мозку. Причина криється в атеросклеротичних бляшках, накопичених на стінках артерій. З-за них серце не може отримати достатню кількість крові, від чого розвиваються патології серцевого м’яза.

Читайте также:
Як підібрати дитині шкільний рюкзак?

Шишка на великому пальці

Розвиток подагри – болючою шишки на суглобі великого пальця ноги – спровоковано підвищеним вмістом сечової кислоти. Ця кислота разом з кров’ю транспортується в тканини, зокрема, в серце, де накопичується і пригнічує його діяльність.

Пробудження серед ночі

Раптові пробудження можуть бути спровоковані апное сну – перериванням дихання. Під час апное організм недоотримує кисень, виникає кисневе голодування, спазм судин і стрибок артеріального тиску. В результаті серце недоотримує необхідну кількість крові, від чого може статися відмирання тканин. Крім цього, перерви у сні негативно впливають на нервову систему і провокують аритмію, що призводить до раннього зносу серцевого м’яза і серцевої недостатності.

Агресія та дратівливість

Агресія, прагнення змагатися, нетерпимість до оточуючих і втрата здатності до самокритики часто свідчить про порушення роботи головного мозку через його недостатнє кровопостачання – енцефалопатії. Це може бути результатом атеросклерозу судин, який є предиктором серцевих захворювань.

Підвищена пігментація

Потемніння шкіри і поява пігментних плям може бути спровоковано надмірною виробленням в організмі білка меланіну поряд зі зниженням рівня гормону мелатоніну (саме він пригнічує вироблення білка). Мелатонін, крім процесів сну, бере участь у регуляції кров’яного тиску і рівня цукру в крові. Якщо його вироблення порушується, це позначається на стані серцево-судинної системи.

Читайте также:
Лимон здатний зробити шкіру здоровою і красивою

Жировики на обличчі

Поява на шкірі ксантом — жовтих горбків, званих ще жировиками – означає порушення ліпідного обміну в організмі. В результаті такого порушення виникає атеросклероз судин, а надалі – збільшується ризик розвитку інфарктів і інсультів.

Залисини

Випадання волосся і появу залисин – результат гормонального дисбалансу та порушення обміну речовин. В результаті у чоловіка розвивається метаболічний синдром, слідом за якими йдуть артеріальна гіпертензія, порушення ліпідного обміну, атеросклероз. Все це загрожує ризиком інсультів та інфарктів.

Тренування не дають результат

Якщо при помірних або інтенсивних фізичних навантаженнях м’язовий рельєф так і не показується, ймовірно проблема в низькому рівні тестостерону. Дефіцит цього гормону пов’язаний з чутливістю до інсуліну, що може призвести в подальшому ожирінням і цукровим діабетом, а в наслідок, і серцевими захворюваннями. Крім того, чоловіки з низьким рівнем тестостерону більш схильні до розвитку атеросклерозу, оскільки цей гормон сприяє захисту артерій від пошкоджень і закупорки.

Проблеми з потенцією

Ще один прояв нестачі тестостерону – проблеми з потенцією. У зв’язку з його недоліком у чоловіка знижується лібідо і зникає статевий потяг. Крім того, відсутність ерекції може бути пов’язано з вже наявними атеросклеротичним ураженням судин або наявністю гіпертензії, що загрожує здоров’ю серця.

Читайте также:
Вся правда про каву на колесах


Експерти назвали продукти, які можуть спровокувати головні болі
читайте також

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: