Методи боротьби з хронічним нежитем

Медики не вважають його самостійним захворюванням, це, швидше, симптом якого-небудь наступного прояви.

Хронічний нежить – дуже розповсюджене захворювання, яке приносить масу дискомфорту. Це стан, під час якого ваша слизова оболонка носа постійно збуджена.

Медики не вважають його самостійним захворюванням, це, швидше, симптом якого-небудь наступного прояви.

Хронічний катаральний риніт. Це хвороба популярна серед тих, хто часто хворіє різними інфекціями ЛОР, часто страждає від хвороб синусів і пазух, і не доліковується до кінця. При цьому, досить неприємний, захворюванні постійно присутні гнійно-слизові виділення з носа, часто вони можуть неприємно пахнути. Закладеність носа – не постійна, а поперемінна. Особливо важко стає дихати в горизонтальному положенні. Під час цього захворювання, хворий починає дуже сильно хропіти, так що родичі й близькі, відразу ж помітять, що щось негаразд.

Ця інфекція виникає при недолеченном минулому захворювання, тому важливо її лікувати вже з допомогою фахівця.

61d2
Якщо хворіє дитина, то перше, що запропонує лікар в даному випадку – це видалення гланд. Багато експертів радять погоджуватися на цю пропозицію.

Для того щоб вилікувати катаральний риніт доведеться вдатися до антибіотиків, кварцеванию і багато чому іншому.

Якщо ж і це не допоможе, то вам запропонують видалити слизову оболонку носа з допомогою припікання або кріодеструкції.

Хронічний гіпертрофічний риніт. Для цього захворювання характерне неконтрольоване розростання слизової оболонки носа. Це може бути викликане інфекцією або ж алергічною реакцією.

Дуже часто це захворювання може розвинутися від частого застосування крапель від нежиті, до складу яких входять судинозвужувальні речовини. Якщо зловживати краплями для носа, то слизова оболонка носа може розростатися, а рецептори слизової стануть несприйнятливими до таких методів впливу.

При постійному вживанні алкогольних напоїв теж може розвинутися гіпертрофічний риніт, так як із-за постійно розширених судин слизова розростається. Це можна з легкість підтвердити, якщо звернути увагу на «професіоналів» цієї справи. Слизова оболонка носа дуже швидко і активно регенерується.

Дихати при цьому захворюванні доводиться тільки ротом. А лікування – за допомогою хірургічних методів, таких як кріодеструкція або припікання. Але, можливо, однією процедурою це не обійдеться, тому потрібно буде повторювати операцію кожні 3-5 років.

Простий атрофічний риніт. Це захворювання дуже непросте, так як слизова носа просто «йде». Людина постійно відчуває сухість у носі, що супроводжується утворенням кірок і кровотеч. Може виникнути зниження нюху, а може і повна його втрата. Як лікувати, це дуже не приємне захворювання, поки точно невідомо, тому що не знають про причини його виникнення. Можна тільки полегшити його перебіг, з допомогою зволоження й очищення.

Хронічний алергічний риніт. Це, як правило, сезонної захворювання. Але якщо ваш організм схильний до алергій, то це може стати досить частим явищем. І нежить зможе бути викликаний всім, починаючи від пилу в будинку.

У результаті розвивається хронічний алергічний риніт. Він проявляє себе постійно, і приносить дискомфорт: кашель, сльози, чих і соплі. Тому потрібно постійно прибирати в будинку, протирати поверхні від пилу т. д.

Будь-яка форма хронічного нежитю не тільки приносить дискомфорт і незручності, але і шкідлива для людини, тому необхідно вчасно звертатися до лікаря (ЛОР або алерголог) і лікуватися від захворювання.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.