Місія ОБСЄ повинна отримати безперешкодний доступ у всі райони Донбасу – Керрі

Місія ОБСЄ повинна отримати безперешкодний доступ у всі райони Донбасу – Керрі

Державний секретар США також розповів про свій візит до Сочі

Державний секретар США Джон Керрі зазначає, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повинні отримати безперешкодний доступ для спостереження за ситуацією у всіх районах Донбасу, уражених конфліктом, в тому числі в Широкіно. Про це Міллер сказав журналістам перед відкриттям засідання міністрів закордонних справ країн – членів Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Державний секретар США розповів про свій візит до Сочі, де провів зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим.

“Зараз критичний момент для дій з боку Росії і сепаратистів по виконанню Мінських домовленостей. І критичним моментом є необхідність, щоб спостерігачі ОБСЄ отримали доступ у ті райони, які вражені конфліктом. Дуже важливо – припинити конфлікт в тих районах, особливо це стосується Широкіно”, – зазначив Керрі.

Зазначимо, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ щодня фіксує наявність у бойовиків важкого озброєння, незважаючи на заяви про його відвід. Про це заявив заступник керівника СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг.

Нагадаємо, Мінськими домовленостями від 12 лютого передбачено припинення вогню на Донбасі з 15 лютого, а також відведення важкого озброєння від лінії розмежування на Донбасі.

З 00.00 15 лютого на Донбасі оголошено перемир’я і режим припинення вогню, проте, як повідомляють українські військові, бойовики постійно порушують режим “тиші”.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.