Молочний продукт, який позбавить від проблем з серцем

У ході нового дослідження виявилося, що регулярне вживання йогурту знижує ризик серцево-судинних захворювань .

Результати дослідження медиків, опубліковані в науковому журналі American Journal of Hypertension, показали, що підвищена кількість йогурту в раціоні здатне знизити ризик розвитку гіпертонії, пише Independent. Зокрема, групі медиків вдалося підтвердити, що регулярне вживання йогурту дозволяє знизити ризик підвищеного артеріального тиску і позитивним чином вплинути на здоров’я серця.

У дослідженні взяли участь 55898 жінок у віці від 30 до 55 років, а також 18232 чоловіків у віці від 40 до 75 років. Всі учасники експерименту, який розпочався в 1980 році, страждали від гіпертонії. У ході дослідження його автори аналізували інформацію про режим харчування і харчових уподобаннях учасників експерименту, які відповідали на запитання медиків кожні чотири роки за 60 пунктів.

Молочный продукт, который избавит от проблем с сердцем

В результаті несподівано з’ясувалося, що чим більше йогурту споживали учасники експерименту, тим менше страждали серцевими захворюваннями через кілька років. Так, було зазначено, що ті респонденти, які вживали від двох порцій йогурту в тиждень, в майбутньому мали на 20 відсотків меншу ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, в тому числі інсультів.

Жінки, які вживали йогурт як мінімум два рази на тиждень, були в 30 разів менше схильні до ризику інфаркту міокарда. У чоловіків цей показник був трохи нижче – шанувальники йогурту мали на 19 відсотків меншу ймовірність розвитку інфаркту міокарда.

«Наші результати показують, що більш високий довгострокове споживання йогурту пов’язано з більш низьким ризиком серцево-судинних захворювань серед гіпертензивних чоловіків і жінок. Ці дані підтверджують, що включення йогурту в схему здорового харчування для людей з гіпертонією здатна у багато разів знизити у них ризик розвитку серцевих захворювань», – пишуть автори дослідження.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Проти Coinbase поданий колективний позов за привласнення незатребуваних перекладів
Проти Coinbase поданий колективний позов за привласнення незатребуваних перекладів

2 березня був поданий колективний позов проти популярної криптовалютной платформи Coinbase. Позивачі звинувачують Coinbase в порушенні Закону про незатребуваний майні...

Закрыть