Молочний продукт, який позбавить від проблем з серцем

У ході нового дослідження виявилося, що регулярне вживання йогурту знижує ризик серцево-судинних захворювань .

Результати дослідження медиків, опубліковані в науковому журналі American Journal of Hypertension, показали, що підвищена кількість йогурту в раціоні здатне знизити ризик розвитку гіпертонії, пише Independent. Зокрема, групі медиків вдалося підтвердити, що регулярне вживання йогурту дозволяє знизити ризик підвищеного артеріального тиску і позитивним чином вплинути на здоров’я серця.

У дослідженні взяли участь 55898 жінок у віці від 30 до 55 років, а також 18232 чоловіків у віці від 40 до 75 років. Всі учасники експерименту, який розпочався в 1980 році, страждали від гіпертонії. У ході дослідження його автори аналізували інформацію про режим харчування і харчових уподобаннях учасників експерименту, які відповідали на запитання медиків кожні чотири роки за 60 пунктів.

В результаті несподівано з’ясувалося, що чим більше йогурту споживали учасники експерименту, тим менше страждали серцевими захворюваннями через кілька років. Так, було зазначено, що ті респонденти, які вживали від двох порцій йогурту в тиждень, в майбутньому мали на 20 відсотків меншу ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, в тому числі інсультів.

Читайте также:
Вчені дізналися, чому погіршується пам'ять при хворобі Паркінсона

Жінки, які вживали йогурт як мінімум два рази на тиждень, були в 30 разів менше схильні до ризику інфаркту міокарда. У чоловіків цей показник був трохи нижче – шанувальники йогурту мали на 19 відсотків меншу ймовірність розвитку інфаркту міокарда.

«Наші результати показують, що більш високий довгострокове споживання йогурту пов’язано з більш низьким ризиком серцево-судинних захворювань серед гіпертензивних чоловіків і жінок. Ці дані підтверджують, що включення йогурту в схему здорового харчування для людей з гіпертонією здатна у багато разів знизити у них ризик розвитку серцевих захворювань», – пишуть автори дослідження.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: