Народні способи, як позбутися від зубного болю

Але є ще і народні методи лікування зубів у себе вдома.

Зубний біль – це для багатьох людей велика проблема, особливо для літніх людей. Або це може бути страхом для маленької дитини, яка тільки що пішов у школу.

І, наприклад, така ситуація, коли немає часу побігти до стоматолога і дізнатися чому він болить. Але є ще і народні методи лікування зубів у себе вдома. Ось, наприклад:

1. Сало Сало має бути не солоне. Візьміть ніж і відріжте шматок сала, але щоб він був не гладкий і зміг накрити весь зуб. Міняти шматок сала потрібно багато разів на день, навіть можна кожні півгодини до заспокоєння зубного болю.

2. Солона вода Полощіть після видалення зуба ранку солоною водою. Треба розвести в склянці кип’яченої теплої води 1 столову ложку солі. Полощіть ваш зуб, але рекомендується солону воду не ковтати. Читайте: Чому стерильність гробить здоров’я дітей (відео)

3. Часник Часник є ще одним засобом для позбавлення від зубного болю. Розчистіть зубок
6785
часнику, зробіть з шматка кашку нанесіть на ватний диск і покладіть в рот. Треба потримати вату на вашому хворому зубі 5-10 хвилин, після цього просто прополощіть рот.

4. Сиру картоплю Для втамування зубного болю може допомогти сиру картоплю. Потрібно відрізати маленький шматочок і покласти біля хворого зуба.

5. Алкоголь Спиртове полоскання також можливість запобігання зубного болю. Їм треба тільки полоскати.

Источник:Telegraf

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Короткі прогулянки пішки продовжують життя
Короткі прогулянки пішки продовжують життя

Американські вчені, провівши ряд досліджень, довели, що всього дві хвилини фізичної активності щогодини продовжують життя. Фахівці з університету штату Юта...

Закрыть