Названий продукт, який захистить від хвороб легенів

Британські вчені виявили, який продукт найбільш корисний для легенів.

Легені і бронхи людини перебувають у постійному напруженні через забрудненої екології та куріння. Здоров’я органів дихальної системи важливо почати берегти змолоду, бо як вилікувати деякі захворювання, та ще й перейшли в хронічну форму, не так вже й просто.

Найпоширенішим захворюванням дихальних шляхів є астма. Британські вчені провели глобальне дослідження, в якому намагалися знайти взаємозв’язок між поліпшенням або погіршенням здоров’я астматиків і продуктами харчування.

У цьому дослідженні брали участь повністю здорові люди і ті, у кого була діагностована астма. У підсумку виявилося, що напади кашлю і задухи у астматиків частіше виникали після вживання їжі тваринного походження, а саме м’яса і яєць.

У тих учасників, які були зобов’язані дотримуватися вегетаріанську дієту, навпаки, напади астми практично не з’являлися і значно скоротилися, ніж було до дослідження.

У раціоні “вегетаріанською” групи переважала капуста броколі. Саме їй вчені і приписують благотворний вплив на самопочуття астматиків.

Більш того, обстеження учасників перед завершенням дослідження показало, що печінка збільшила активність ферментів, завдяки чому з організму виводяться токсичні речовини в прискореному темпі.

До позитивних властивостей брокколі дослідники віднесли ще й такі:

– поліпшення і збереження зору;

– нормалізація травлення і прискорення обміну речовин;

– очищення легень від вільних радикалів, що передбачає захист від раку;

– зниження рівня цукру і холестерину в крові, що може покращити стан людини при діабеті другого типу;

– профілактика алергічних реакцій.

До речі, у учасників дослідження, які не припиняли курити під час експерименту, але при цьому налягали на брокколі, вчені виявили зниження мутацій ДНК на 40%, що несе в собі позитивний ефект на здоров’я.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Диво-жінка звинуватила Дэдпула в плагіаті

Виконавиця головної ролі у фільмі DC "Диво-жінка" Галь Гадот викрила Райана Рейнольдса, що зіграв Дэдпула в однойменній екранізації коміксів Marvel,...

Закрыть