Названа несподівана причина зайвої ваги

Названа несподівана причина зайвої ваги

Новини шоу бізнесу:Виявляється, не тільки їжа може бути причиною появи зайвих кілограмів.

Нові дослідження показали, що людям необхідно тримати свої домівки в чистоті, якщо вони хочуть уникнути зайвої ваги.

Первинне дослідження в США показало, що звичайна домашня пил здатна переносити хімічні речовини (EDC), які змінюють гормони і змушують клітини в організмі накопичувати жир.

Експерти показали, що навіть невелика кількість вдихається пилки може викликати подібний ефект. Було виявлено, що частинки пилу містять у собі ендокринно-руйнують хімічні речовини, синтетичні або зустрічаються у природі сполуки, які можуть змінювати організм.

Раніше дослідження показали, що речовини EDC представляють ряд інших потенційних ризиків для здоров’я, а зараз з’ясувалося, що крім шкоди для здоров’я, вони можуть викликати зайву вагу.

Названі кращі продукти для ефективного схуднення

Доктор Крістофер Касотис, який очолював дослідження, сказав: “Ми були дуже здивовані тим, наскільки мало пилу необхідно, щоб з’явився перший невтішний результат”.

Дослідники зібрали зразки пилу з 11 будинків і вводили їх в клітини мишей. Сім з них стимулювали клітини миші таким чином, що вони стали накопичувати більше жиру.

Читайте также:  Дієтологи розповіли про шкоду і користь курячих яєць

Найбільше речовини EDC небезпечні для людей під час фаз інтенсивного розвитку, а саме під час вагітності, раннього дитинства і статевого дозрівання, через їх здатність порушувати важливі гормони, необхідні для повноцінного росту.

Незважаючи на зростаюче визнання небезпек EDC, хімікати, на яких збирається небезпечна пил, залишаються повсюдними в більшості будинків.

Источник:Telegraf

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.