Засновник групи Нуль емігрував з РФ з-за Свідків Єгови

Зізнання Свідків Єгови в Росії екстремістською організацією, за словами Федора Чистякова, не дозволяє йому відкрито сповідувати його релігію

Засновник російської групи Нуль Федір Чистяков заявив про еміграцію з Росії в зв’язку з забороною діяльності на території цієї країни релігійної організації Свідки Єгови. Про це він сказав в інтерв’ю Новой газете.

“Можеш вважати це моїм інтерв’ю офіційною заявою про від’їзд з країни. Мені просто не залишили виходу”, – сказав виконавець.

Зараз Чистяков знаходиться в США в турі зі своєю новою групою Федір Чистяков Бенд. За словами музиканта, у РФ він повертатися не збирається.

Як відомо, Чистяков з 90-х років є прихожанином Свідків Єгови. Ця організація допомогла йому в складний період, коли Чистяков відсидів термін за замах на вбивство, а також мав проблеми з психічним здоров’ям.

Зізнання Свідків Єгови в Росії екстремістською організацією, за словами Чистякова, не дозволяє йому відкрито сповідувати його релігію. Також він не бачить сенсу займатися в РФ творчістю. “Але як працювати, якщо тебе можуть в будь-яку хвилину забрати? Тоді треба міняти професію, а я не хочу, у мене ще багато планів”, – сказав він.

Читайте также:
Барбре Стрейзанд – 77: Рідкісні фото і маловідомі факти про знамениту «дурнушке»

За словами музиканта, проект Федір Чистяков Бенд продовжить своє існування. “Змінилося тільки місце мого перебування, нічого не змінюється”, – підкреслив Чистяков.

У квітні 2017 року Верховний суд РФ визнав організацію “Свідків Єгови” екстремістської, ліквідував і заборонив її діяльність на території країни.

Источник: Liga.net

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: