Засновник групи Нуль емігрував з РФ з-за Свідків Єгови

Зізнання Свідків Єгови в Росії екстремістською організацією, за словами Федора Чистякова, не дозволяє йому відкрито сповідувати його релігію

Засновник російської групи Нуль Федір Чистяков заявив про еміграцію з Росії в зв’язку з забороною діяльності на території цієї країни релігійної організації Свідки Єгови. Про це він сказав в інтерв’ю Новой газете.

“Можеш вважати це моїм інтерв’ю офіційною заявою про від’їзд з країни. Мені просто не залишили виходу”, – сказав виконавець.

Зараз Чистяков знаходиться в США в турі зі своєю новою групою Федір Чистяков Бенд. За словами музиканта, у РФ він повертатися не збирається.

Як відомо, Чистяков з 90-х років є прихожанином Свідків Єгови. Ця організація допомогла йому в складний період, коли Чистяков відсидів термін за замах на вбивство, а також мав проблеми з психічним здоров’ям.

Зізнання Свідків Єгови в Росії екстремістською організацією, за словами Чистякова, не дозволяє йому відкрито сповідувати його релігію. Також він не бачить сенсу займатися в РФ творчістю. “Але як працювати, якщо тебе можуть в будь-яку хвилину забрати? Тоді треба міняти професію, а я не хочу, у мене ще багато планів”, – сказав він.

Читайте также:  Україну на "Євробаченні цього року представить група o.torvald

За словами музиканта, проект Федір Чистяков Бенд продовжить своє існування. “Змінилося тільки місце мого перебування, нічого не змінюється”, – підкреслив Чистяков.

У квітні 2017 року Верховний суд РФ визнав організацію “Свідків Єгови” екстремістської, ліквідував і заборонив її діяльність на території країни.

Источник: Liga.net

Залишити коментар