Від чого може виникнути грибок нігтів?

От чего может возникнуть грибок ногтей?

Нас оточують безліч мікроорганізмів, з якими щодня ми контактуємо. На жаль, гриби так само щодня контактують з нашим організмом і при виникненні сприятливого середовища для існування і розмноження вони здатні «причепитися» до людини. Досить частим паразитом для нашого організму є грибок вражає нігті. При цьому, лікування грибка нігтів , складний і часом тривалий процес.

Причини виникнення грибка нігтів.

Виникнення грибка нігтів є наслідком розмноження гриба-дермотофіта, дрожжеподобного гриба і грибів роду цвілевих. Середовище, в якому ці гриби сприятливо існують, це волога, відсутність світла і тепло. Найпоширеніші причини зараження грибком нігтів:

– не дотримання гігієни: при недотриманні особистої гігієни виникає небезпека зараження грибком після контакту із зараженою людиною. Не дарма з дитинства нас привчають ретельно мити руки після відвідування громадських місць, це один з методів застереження інфекції грибка.

– відвідування басейну і сауни: як говорилося раніше, грибок «любить» вологу і тепло, тому басейни та сауни найсприятливіше місце для розмноження патогенних організмів.

– примірка взуття після зараженої людини, використання рушників, постелі, речей зараженого: так, як при тісному контакті грибок передається, контакт з взуттям, одягом і засобами гігієни зараженої особи, прямий шлях до інфікування.

– утрудняє неякісна взуття: при постійному стисненні взуття і шкарпетки взуття із замінників, нога знаходиться в стані вологості і сорому, це дає можливість розвитку грибкової інфекції на нігтях ніг.

Читайте также:
Все, що потрібно знати, вибираючи туш для вій

– відвідування салону краси: неякісна обробка інструментів для манікюру може сприяти зараженню.

– часті стреси і зниження імунітету: організм з сильно ослабленим імунітетом стає схильним всім інфекційних захворювань, зокрема і грибком нігтів. Стреси, недосипання і хронічна втома здатні знизити імунітет до критичного рівня і, в слідстві, ослаблений організм з легкістю «підчепить» грибок при найменшому контакті.

У чому небезпека грибка нігтів.

Грибок нігтів є інфекційним захворюванням і може завдати організму значної шкоди. Небезпека полягає в тому, що при проникненні грибка через будь-які мікротріщини на нігтьової пластини, інфекція може поширитися з кровотоком по всьому організму і вразити інші органи.

Профілактика зараження.

Необхідно ретельно дотримуватися основних принципів особистої гігієни, які не приміряти ношений взуття і не використовувати чужі рушники, постіль і т.д. При відвідуванні саун і басейнів подбайте про те, щоб взяти особисті тапочки і ні в якому разі не приймайте громадський душ без взуття. Відвідуйте салони краси, в яких інструменти проходять дезінфекцію, можна придбати особистий манікюрний набір і приходити в салон зі своїми інструментами.

Читайте также:
Продукти харчування, які не варто їсти у спеку

І ще, що дуже важливо, намагайтеся уникати стресових ситуацій, більше відпочивайте і дбайте про підтримку імунітету. З міцної імунною системою організм здатний впоратися з інфекціями і не допускати їх поширення.

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.