Овоч, який потрібно вживати всім жінкам

Морква запобігає появі раку молочної залози.

Вченим у лабораторних умовах вдалося довести, що морква — продукт, який містить ген, здатний запобігти розвитку раку молочної залози.

Дослідження проводили на нантской моркви, якої характерний
6978
яскраво-оранжевий колір. В результаті в ній знайшли високу концентрацію вітаміну А і бета-каротину, а гени, які мали зв’язок з пігментом, крім поліпшення гостроти зору здатні підвищувати імунітет, покращувати стан шкірних покривів. А в 2016 році вченим вдалося виявити, що морква здатна запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Якщо експерименти продовжаться вдало, то незабаром морква увійде в список лікарських препаратів.

Для експерименту були відібрані 1500 жінок, яких розділили на дві групи: ті, хто був повністю здоровий і тих, хто вже мав захворювання. У групі, регулярно употребляющую в їжу морква випадки розвитку раку молочної залози значно знизилися і виникали лише у 40-60% випадків.

Також варто звернути увагу, що овоч здатний впливати тільки на вид раку – естрогену-негативний, а на інші не робить ніякого впливу. Незважаючи на настільки приголомшливе відкриття вчені все ще проти регулярного вживання харчових добавок з бета-каротином, так як його надлишок може негативно відіб’ється на здоров’ї.

Читайте также:
Сексологи визначили фрукти, які підвищують потенцію

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.