Смугаста дієта – легкий спосіб схуднути

Здоров'я

Смугаста дієта — життєрадісний спосіб позбавитися від зайвої ваги.

Смугаста дієта – справжній порятунок для тих, хто не готовий піддати свій організм жорстких обмежень в їжі. Втім, навіть серед тих, хто готовий піти на такі жертви, знайдуться ті, для яких подібні заходи становлять небезпеку: голодування та недоотримання важливих вітамінів і мікроелементів загрожує дуже серйозними наслідками, такими як порушення функціонування різних систем організму. До чого ризикувати, якщо вихід із ситуації простий і легкодоступний? Дотримуйтеся смугастої дієти!

Основні постулати смугастої дієти

Основа смугастої дієти – кефір, вірніше його чергування з звичайним меню. Все просто — по парних днях ви п’єте кефір, по непарних – харчуєтеся за стандартною схемою.

Парні дні. Як вже було сказано вище, по парних днях ви харчуєтеся тільки кефіром – в необмеженій кількості, але без цукру і краще з жирністю 1%. По суті, кожний парний день смугастої дієти є розвантажувальним днем для схуднення, втім, не дуже жорстким.

Непарні дні. Кожен другий день можна запросто забувати про те, що ви в даний момент на дієті. Звичайно, потрібно знати міру і харчуватися не більше 5 разів на добу. Крім того, не рекомендується переїдати і зловживати смаженою, жирною, маринованої або копченої їжею, відмовтеся від різних салатів, олів’є, гранатовий браслет — все це не буде сприяти схудненню. Втім, відмова від подібної їжі показаний всім, хто піклується про власне здоров’я.

Читайте также:
Цілющі трави, які подбають про підшлункової

Як бачите, все досить просто, а між тим, за 10 днів смугастої дієти можна скинути 5-6 кг зайвої ваги. Крім цього обставини, у смугастій дієти безліч інших переваг.

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.