Користь всім відомого риб’ячого жиру

В риб’ячому жирі міститься велика кількість вітамінів і омега-3 – поліненасичених незамінних жирних кислот.

Риб’ячий жир є регулятором кальцієво-фосфорного і вітамінного обміну в організмі. Він виготовляється з печінки тріски балтійської, атлантичної, а також інших тріскових риб. Є прозорою світло-жовтою олійною рідиною зі специфічним запахом. В одному грамі риб’ячого жиру міститься 350-1000 МО вітаміну А (ретинолу).

В риб’ячому жирі міститься велика кількість вітамінів і омега-3 – поліненасичених незамінних жирних кислот. Що у ньому міститься вітамін А сприяє відновленню клітин слизової оболонки і шкіри, з його участю формуються зорові пігменти, які потрібні для гарного колірного і сутінкового зору. При нестачі цього вітаміну в організмі виникає сухість шкіри, розшаровуються нігті, волосся стають сухими і ламкими.

У забезпеченні проникнення фосфору і кальцію в клітини організму бере участь вітамін D. Особливо важливо, щоб цей елемент в достатній кількості потрапив у дитячий організм, оскільки дитячий
7ae1
рахіт виникає саме із-за порушень кальцієво-фосфорного обміну. Цей вітамін стримує нервову збудливість, перешкоджає виникненню судом у ногах, сприяє росту організму в цілому, в тому числі, зубів і кісток.

Поліненасичені жирні кислоти омега-3, які у великій кількості входять до складу риб’ячого жиру, використовуються організмом в освіті речовин простагландинів, які відрізняються вираженою протизапальною дією. Омега-3 також сприяють розширенню живлять серцевий м’яз кровоносних судин, засвоєнню організмом жиру, знижують ризик утворення тромбів.

Згідно з останніми дослідженнями, за допомогою риб’ячого жиру в організмі підвищується кількість серотоніну, гормону, який допомагає боротися з депресіями, пригнічує гормони стресу, знижує агресивність, гальмує процеси вікових змін мозку, які можуть призвести до недоумства або втрати пам’яті.

Риб’ячий жир приймають у капсулах або дозовано по 15 мілілітрів три рази на день, досить тривалий час. Риб’ячий жир це надійний, перевірений засіб.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.