Допоможе проти Росії: у США прокоментували отримання Україною “Джавелинов”

Карпентер вважає, що Україні важливо налагодити випуск своїх протитанкових ракетних комплексів

Поможет против России: в США прокомментировали получение Украиной "Джавелинов"

Надання Україні протитанкових ракетних комплексів Javelin допоможуть у протистоянні російської агресії, проте істотно не вплинуть на можливості української армії. Про це написав у Twitter колишній заступник помічника міністра оборони США Майкл Карпентер.

“Нарешті, Україна отримує протитанкові ракети Javelin. На моральному, політичному, тактичному і стратегічному рівнях це правильне рішення, яке допоможе Україні захиститися від безперервної агресії Росії, яка вже забрала більше 10 тис. життів. Javelin є корисним видом озброєння, яке буде мати обмежений стримуючий ефект, але не змінить фундаментально можливості української армії”, – заявив він.

Карпентер пояснив, на чому Україні варто в першу чергу акцентувати увагу на посиленні своєї армії.

“Значно важливіше структура командування збройних сил, відчайдушно потребує реформування за стандартами НАТО, а також рівень підготовки і боєготовності українських військ. Важливо пам’ятати, що Україна платить за ці ракети. У довгостроковій перспективі буде значно краще, якщо Україна реформує свою оборонну промисловість (зробить її більш прозорою і менш вразливою до корупції), щоб бути здатною самостійно виробляти протитанкову зброю”, – підкреслив екс-чиновник Пентагону.

Поможет против России: в США прокомментировали получение Украиной "Джавелинов"

Поможет против России: в США прокомментировали получение Украиной "Джавелинов"

Якщо говорити про можливості українських ПТРК, то раніше директор інформаційно-консалтингової компанії ” Defense Express, військовий експерт Сергій Сгурец порівняв Javelin з українським ПТРК “Стугна”. Він зазначав, що українські аналоги відрізняються більшою дальністю стрільби і безпекою для бійця.

Нагадаємо, вчора, 30 квітня, президент України Петро Порошенко підтвердив, що Javelin вже прибули в Україну. Українські військові повинні отримати 37 пускових установок і 210 ракет до них. У свою чергу міністр оборони Степан Полторак розповів, коли розпочнеться практична підготовка розрахунків Javelin.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Емілі Ратаковски неоднозначно відреагувала на зраду чоловіка
Емілі Ратаковски неоднозначно відреагувала на зраду чоловіка

Модель Емілі Ратаковски не сподобалося, що чоловік виставив її в поганому світлі. Кілька днів тому західні таблоїди повідомили про зраду...

Закрыть