Застосування муміє в домашніх умовах

Практично кожна доросла людина знає, що таке муміє і про його користь і цілющих властивостях.

Хоча, є люди, які повністю заперечують можливість муміє вилікувати людину від різних хвороб. Насправді, в муміє міститься майже половина компонентів, які є в таблиці Менделєєва, а з їх допомогою можна нормалізувати функції внутрішніх органів, підвищити потенцію, доглядати за шкірою, позбутися від судом і нападів епілепсії, вилікувати виразку шлунка і харчове отруєння і т. д. Перерахувати корисні властивості муміє практично неможливо, народні цілителі кажуть, що цим природним речовиною можна вилікувати людину від усіх існуючих хвороб.

Лікувальний ефект муміє полягає в тому, що він при правильному вживанні й розрахованої дозуванні стає цілющим, тонізуючу, загальнозміцнюючу для всього організму в цілому. На даний момент муміє і препарати, до складу яких входить цей чудодійний природний компонент, що продаються в будь-якій аптеці разом з докладною інструкцією. Медики вже перевірили кілька з тисячі рецептів лікування з муміє і визнали його вартим уваги, так як він дійсно є одним з природних цілющих речовин, який здатний подолати багато хвороби.

Жінки вже давно використовують муміє в якості косметичного засобу. Любительки експериментів використовували муміє в розбавленому вигляді для боротьби зі стриями (розтяжками) і практично в кожному випадку результат помітний вже після другої за рахунком процедури. Рецепт досить простий: 1 таблетка мумійо розчиняється в столовій ложці крему для тіла після душу потрібно намазати засобом проблемні місця, де є розтяжки. Через кілька днів буде помітний результат, темні розтяжки стануть білими, а тоненькі світлі стрії можуть і зовсім зникнути.

Народні цілителі дуже часто використовують муміє в лікуванні нежиті, грипу, пневмонії, бронхіту, а також, вони часто допомагають гіпертонікам нормалізувати тиск.

Рецепт від нежиті: 0,1 гр муміє змішати з камфорним маслом 1:5, поділити по полам і закапати в кожну ніздрю у рівній кількості.

Рецепт від пневмонії: Зробити 7% розчин муміє і води і робити інгаляції кілька разів в день. Можна ще розсмоктувати таблетки мумійо по 3 грами не більше двох разів в день.

Рецепт від гіпертонії: 8 грам муміє розчинити в 0,5 л води. Приймати перші 7 днів по 40 крапель 3 р/д, наступний тиждень — 1 ч. л. 3 р/д, і ще 7 днів — 1 ст. л. 3 рази в день.

Рецепт від отиту: 2 грама муміє змішати з 100 мл води. Змочити ватний тампон в отриманій суміші і вставити його в вухо, можна повторювати процедуру кілька разів в день.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.