Секрети відпочинку на Кінбурнській косі: баркас, павуки, рай мізантропа (фото)


Кінбурнська коса – відпочинок для мізантропів

У пошуках місця для літнього відпочинку, подалі від людей, але в межах України, я не раз в Інтернеті натикався на Кінбурнську косу. Fakty.ictv.ua теж пропонують її серед 5 незвичайних місць для відпочинку влітку.

Туди манить відсутність людей на пляжах і криків про пахлаву, кукурудзу, мідії та всілякі інші «райські насолоди» совкового моря. Дика природа, пляж, море.. За розповідями там тільки це є.

Настільки барвисто і цікаво її описували на всіх можливих форумах, що у мене ссемьей не залишилося варіантів, як тільки самим відправитися в розвідку.

Зупинитися можна у місцевих жителів, на турбазах і, звичайно, в своєму наметі.

Задмысел був поїхати з наметами, але нас зупинили розповіді про змій і павуків, яких там вдосталь. Турбази ми відкинули одразу і почали шукати контакти місцевих.

На контакт Олексія, у якого ми зупинилися, я натрапив випадково, в одній із груп у соціальних мережах.

Подзвонили, домовилися, розпитали що з собою брати і почали планувати найбільш оптимальний маршрут.

Дорога

Специфіка коси в тому, що сполучення з материком є по суші і по воді. По суші під’їзд проблемний, і щоб продертися вглиб на місце відпочинку, потрібен як мінімум повнопривідний кросовер.

Маючи в розпорядженні Smart, ми розпитали, як доїхати до найближчого причалу, звідки вирушають катери на косу. Кращим варіантом виявився Очаків, де в порту можна залишити авто під охороною на платній стоянці.

Із запропонованих 2 маршрутів з Києва до Очакова через Миколаїв, ми обрали третій, свій, через Одесу.

Отже, ми вибрали довшим на 60 км маршрут Київ – Одеса – Очаків (це приблизно 630 км) і рушили в дорогу.

Чому вирішили не їхати через Миколаїв? Все просто: місцеві категорично не радили їхати через стан доріг, а на форумах скаржилися на завантаженість траси місцевим транспортом і багато населених пунктів, які уповільнюють рух.

До речі, наші знайомі, які зважилися на їзду через Миколаїв, прибули до Очакова на годину пізніше.

Одеська траса в досить непоганому стані. З Києва до Умані є проблемні ділянки, а ось від Умані до Одеси можна їхати спокійно.

З Одеси до Очакова дорога теж в нормі, але на під’їзді до Очакова є десь 20 км хороших ям.

З Очакова на косу катери відправляються з декількох місць, адже є кілька населених пунктів на самій косі. Вибравши потрібний катер, ми припаркували машину і вирушили на косу

Секрети відпочинку на Кінбурнській косі: баркас, павуки, рай мізантропа (фото)

Там нас зустрів Олексій, адже від причалу до будинку відстань десь в 3 км.

Звісно, за послуги таксі тут беруть чималі гроші, адже заправок на косі немає, паливо в дефіциті і їздять місцеві тільки на ненажерливих джипах.

Кінбурнська коса

Діставшись до місця дислокації Олексій влаштував нам екскурсію по своїх володіннях.

Досить цікавий виявився чоловік, який прожив в США 15 років, отримав американське громадянство і – увага! – змінив близько 40 місць роботи! Працював від таксиста до мийника вікон хмарочосів. “У США пенсія під саму старість, чим більше працюєш і заробляєш, тим більше податки. Втомився, тому повернувся”, – коротко про несподіване повернення каже Олексій.

В Україні осів на косі. Завів господарство, город і дві вівчарки, які стережуть територію і величезний двір, який він облаштував своїми руками.

Секрети відпочинку на Кінбурнській косі: баркас, павуки, рай мізантропа (фото)

Магазини в селі є, вибору у них немає. Дещо ми взяли з собою, а все інше купували у Олексія. В першу чергу огірки, помідори, зелень.

В наше розпорядження входило все необхідне. Була гаряча вода, ТВ, кондиціонер і тд. Хоча ремонт не дуже свіжий, але зроблено все акуратно.

Море

Від місця де ми проживали до моря йти було близько 2 км через сосновий ліс. Дорога не близька, але природа неймовірна.

На пляжі дійсно порожньо, ми приходили з самого ранку, ставили намет і за день повз нас проходило не більше десятка людей.

Секрети відпочинку на Кінбурнській косі: баркас, павуки, рай мізантропа (фото)

Лазурне Море, хоча з погодою нам не пощастило, але купатися в такому морі ми просто були змушені.

Абсолютну тишу іноді переривають джипи, які проїжджають по береговій лінії.

Секрети відпочинку на Кінбурнській косі: баркас, павуки, рай мізантропа (фото)

А так, відпочинок мізантропа з мінімальною кількістю спілкування нам був забезпечений. Природа дійсно красива. Втім, Олексій трохи зіпсував враження розповіддю, що коса перетворюється на звалище, адже сміття звідти не вивозять, а ховають в лісах від очей туристів.

Його не особливо видно, але Олексій запевнив, що це зроблено спеціально, щоб не лякати туристів.

Секрети відпочинку на Кінбурнській косі: баркас, павуки, рай мізантропа (фото)

В цілому, відпочинок на Кінбурнській косі принесе вам задоволення, якщо ви не полінуйтеся ходити за кілька км до моря і ганяти павуків, яких там тьма. Більше тижня там пробути важко, стомлює природа. Хоча деяким це приносить кайф.

Ціни

1. Дорога на авто 1 260 км (туди і назад) – в залежності від витрати палива.

2. Паркінг в Очакові – 10 грн за добу.

3. Катер – 50 грн з людини в одну сторону.

4. Таксі по косі – 200 грн в обидві сторони.

5. Проживання – 90 грн за добу.

Подорожував Олег Аверін.

  1. В целом, отдых на Кинбурнской косе принесет вам удовольствие, если вы не поленитесь ходить по несколько км до моря и гонять пауков, которых там тьма. Больше недели там пробыть трудно, утомляет природа. Хотя некоторым это доставляет кайф.

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Луценко передумав йти – Кононенко
Луценко передумав йти – Кононенко

Луценко передумав йти – Кононенко Нардеп продовжить керувати фракцією БПП Перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенко" Ігор Кононенко заявляє,...

Закрыть