Список продуктів для молодості шкіри

Ніхто досі не зміг розгадати секрет молодості.

Звичайно, для того щоб зберегти свою шкіру пружною та молодою необхідно відмовитися від шкідливих звичок і намагатися вести здоровий спосіб життя. Але молодість також полягає в їжі, яку ви вживаєте. Ніколас Перріконе, відомий дерматолог, вважає, що при неправильному виборі їжі можуть початися запальні процеси в організмі, навіть на клітинному рівні, які призводять до утворення зморшок, передчасного старіння і в’ялості шкіри.

Дерматолог стверджує, що за допомогою правильної їжі ваша шкіра може виглядати набагато молодше своїх років.

Для того щоб уникнути шкідливих запальних процесів, необхідно вживати ряд продуктів.

Батат (солодкий картопля). У цьому картоплі міститься бета-каротин, саме з-за нього бульби набувають помаранчевий колір. Він сприяє збереженню рН балансу в нормі, бореться з сухістю шкіри, допомагає оновлюватися клітин, з-за чого шкіра стає більш гладкою.

Дикий лосось. В рибі є пігмент астаксатин, який робить рибу рожевою. Він є ворогом радикалів, нестабільних молекул, які сприяють руйнування ДНК і мембрани, що викликають старіння шкіри. Як показало дослідження, якщо вживати в їжу по одній порції дикого лосося кожні п’ять днів дозволить уникнути актинического кератозу – це поява некрасивих грубих плям, які є передраковим станом.

Помідори. Ликолин, червоний пігмент, який міститься в плоді, є антиоксидантом, який рятує шкіру від небезпечного впливу сонячних променів, це діє як сонцезахисний крем, тільки зсередини організму. Для того щоб цей антиоксидант добре засвоювався краще їсти помідори з оливковою олією.

Цитрусові. Для побудови колагену необхідний вітамін С, яким багаті цитрусові. Колаген – це важливий компонент молодої шкіри, який починає валитися в двадцятирічному віці. У цитрусових також багато біофлавоноідів, вони захищають шкіру від ультрафіолетових променів, при цьому – рятують клітини від загибелі.

Листова зелень. Капуста, шпинат, а також інша зелень містять у собі лютеїн, який запобігає появі зморшок і запалення шкіри, а вони можуть бути викликані сонцем.

Ні – білим продуктів. Варто уникати білих хліб, рис, макаронні вироби та інші продукти, які виготовляються із очищеного зерна. Так як вони швидко розпадаються на цукор, кінцевий продукт. Коли цукор потрапляє в кров, він з’єднується з протеїном і утворюється кінцевий продукт глюкурування, який призводить до того, що колаген стає важким і запалених, а це сприяє утворенню зморшок.

Їжа завжди краще таблеток. У будь-якому разі, краще, щоб організм справлявся сам з усім, тоді він міцніє і стає сильним. Також в продуктах міститься багато компонентів, які до цих пір не вивчені. Тому існує думка, що ймовірно, ці невідомі складові працюють синергетично, при цьому приносячи величезну користь, яку неможливо отримати, беручи біодобавки.

Алкоголь не завжди шкідливий. Леслі Бауманн, відомий лікар-дерматолог вважає, що в червоному вині міститься два дуже потужних антиоксиданту: ресвератрол і екстракт виноградних кісточок, який дуже корисний для шкіри. У пиві теж містяться корисні для шкіри складові: у хмелі є антиоксиданти, які необхідні для здорової шкіри. Але зловживати алкоголем навіть в процесі «омолодження» все ж не варто.

Дотримуючись цих нескладних порад дерматологів, ви зробить вашу шкіру молодою і здоровою.

Будьте завжди здоровими і привабливими!

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.