Список продуктів, які провокують мігрені

Здавалося б, продукти харчування, які ми щоденно вживаємо, можуть завдавати нам же непоправної шкоди.

Про серйозні захворювання зараз не йдеться, а от про причини появи головного болю медики виявили певні особливості. Виявляється, їжа та напої здатні вплинути на організм, що відразу ж після трапези можна відчути страшну мігрень. Вчені довго досліджували дане твердження і склали рейтинг продуктів, які викликають біль в голові:

1. Енергетики, як ми знаємо, підвищують тиск за рахунок вмісту кофеїну, тим самим викликаючи головні болі.

2. Замінник цукру може спровокувати спазм в голові тому, що під час його вживання на нейрони мозку погано впливають складові даного продукту: аспартам, сахарин і цикламат.

3. Червоне вино викликає головний біль, але тільки у випадках зловживання ним, втім, як і будь-якого іншого алкогольного напою.

4. Продукти, що містять глютамат натрію, можуть викликати біль в голові і спазм у шлунку. В основному, глютамат натрію у якості добавки, що використовується у китайської кухні.

5. Шоколад, а точніше, що входить до його складу «танін», який звужує кровоносні судини, тим самим викликаючи у сердечників головний біль.

6. «Витриманий сир» містить багато тираміну, а це означає, що судини сильно звужуються і виникає головний біль.

7. Оливки і маслини також, як і сир, містять тирамін, а його концентрація здатна викликати страшну мігрень.

8. Сильно солоні продукти, в тому числі і риба, затримують сіль в організмі, тому виникає внутрішньочерепний тиск, а як наслідок — мігрень.

9. Цукор, як і сіль, погано впливає на організм. його концентрація в крові може спровокувати появу страшної втоми і головного болю.

10. Горіхи потрібно є в обмеженій кількості, інакше вони провокують спазм судин, що в свою чергу, призводить до головного болю.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.