Столтенберг закликав Угорщину і Україну як можна швидше залагодити розбіжності

Столтенберг закликав Угорщину і Україну вирішити спір

 

Столтенберг призвал Венгрию и Украину как можно скорее уладить разногласия

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг знову закликав Угорщину і Україну як можна швидше залагодити розбіжності. Він сказав про це в ході зустрічі країн-членів НАТО 27 квітня, передає телеканал “112 Україна”.

“Добре відомо, що є деякі розбіжності між Угорщиною і Україною, які зробили неможливим проведення зустрічі на міністерському рівні, але ми продовжуємо закликати Україну і Угорщину знайти рішення цих розбіжностей як можна швидше”, – сказав Столтенберг.

Він зазначив, що Угорщина – важливий член НАТО, ця країна вносить свій внесок у колективну оборону НАТО в різних формах, а також збільшує свої оборонні витрати, що вітається Альянсом.

Генсек НАТО також описав становище України.

“Україна є близьким партнером НАТО, вона також є жертвою російської агресії і незаконної анексії Криму, а також спроб дестабілізації Росії сходу України. Тому для нас дуже важливо висловлювати раніше солідарність з Україною”, – підкреслив Столтенберг.

Тим часом міністр закордонних справ Угорщини Петер Сиярто заявив журналістам, що проведення засідання Комісії Україна-НАТО залежить тільки від України.

Читайте также:  Мінські угоди повинні бути виконані до кінця року – Олланд

“Я сказав генеральному секретареві, що зустріч Україна-НАТО на саміті залежить тільки від України”, – зазначив він у п’ятницю в Брюсселі, передає “Укрінформ”.

Як розповідав головний ініціатор жорсткої позиції Будапешта щодо України міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, в Угорщині виникли серйозні проблеми з-за конфронтації з Києвом. Він зазначив, що має намір продовжити блокувати вступ України в НАТО.

У свою чергу в українському Мзс раніше заявляли, що Угорщина не зможе заблокувати співпраця України і НАТО. Спікер відомства Мар’яна Беца підкреслювала, що українська сторона відкрита до діалогу з Будапештом.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.