Супрун заявила про саботаж Радою медреформи

Новини шоу бізнесу:В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що народні депутати перешкоджають впровадження медичної реформи.

Супрун зазначила, що між першим і другим читанням законопроекту про реформу медичної сфери було подано понад 886 поправок від 76 народних депутатів.

«Дуже багато правок. Почала працювати робоча група, створена від профільного комітету Верховної Ради. Вони взяли всі правки і вклали в законопроект. На жаль, за результатами другої робочої групи були ключові зміни в законопроект, які скасували визнання міжнародних установок лікування. Вилучили дуже важливу частину – сооплаты. Також пропонують передати всі кошти на первинну медицину знову через медичну субвенцію на розподіл чиновникам. Ці зміни абсолютно змінюють суть закону і суть реформ. Всі розуміють: якщо немає міжнародних установок лікування, якщо немає єдиного прозорого фінансування та можливості громадянину впливати на своє лікування, тоді немає ніякої реформи», – зазначила Супрун.

САП відкрила дві справи проти Луценка за заявами ЛяшкоЧитать повністю

На її думку, «запропоновані реформи не є реформами».

«Вони є ледь змінами у фінансування, яке зараз відбувається. Ми повинні бути готові до того, що ключових реформ не буде. Але навіть законопроект, яким змінили ключові речі, не випускають в зал для голосування від профільного комітету. Хоча за два тижні чотири засідання робочих груп пропрацювали 886 правок, подали ці правки на розгляд профільного комітету. Вчора комітет працював всього 2 години і пропрацював лише 50 поправок з 886 », – сказала Супрун.

Читайте также:
Чим корисний селера?

«Ми не можемо дозволити, щоб мала кількість депутатів, один комітет з 9 членами вирішували долю 42 млн осіб. Вони не дають навіть шанс депутатам подивитися на цей законопроект і вирішити долю медичної реформи. Все це робиться, щоб ми не могли потрапити в зал завтра і голосувати за медичну реформу », – підкреслила вона.

ГПУ розслідує, купувало чи МОЗ прострочені лекарстваЧитать повністю

В. о. міністра переконана, що це наміри «остаточно зруйнувати медичну реформу, щоб залишити все, як є».

«Реформа охорони здоров’я – це широкі можливості та великі ризики. Ми не можемо говорити, що ми робимо реформу, коли ми збираємося її імітувати. Це призведе до втрати віри в реформи взагалі. Керівництво держави багаторазово публічно підтримував медичну реформу», – зазначила Супрун.

Вона звернулася до депутатів з проханням переглянути поправки до законопроекту. «Ми готові їх втілювати. Я вимагаю від депутатів профільного комітету переглянути поправки, які подаються, та повернути суть реформ», – підкреслила в.о. міністра.

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: