Техніка схуднення з допомогою дихання (Відео)

fallback Здоров'я

Всі ми знаємо, що для того, щоб схуднути, потрібно обмежувати себе в їжі і займатися спортом.

Але як бути тим, кому протипоказані фізичні навантаження? Ми знайшли відповідь – робити дихальну гімнастику!

Ви не помилилися, з допомогою дихання дійсно можна схуднути, зменшити обсяг живота і навіть підкачати певні м’язи. Але при цьому потрібно правильно дихати і виконувати спеціальні легкі вправи під час дихання. На перший погляд це здається нереальним, але дихальні гімнастики дійсно працюють!

Всі дихальні методики засновані на глибокому черевному диханні, затримках і втягуванні живота. Таке дихання змушує кисень швидше надходити в кров, що призводить до істотного прискорення обміну речовин і, отже, до спалюванню жирових відкладень. Крім цього, черевне дихання спричиняє посилення кровотоку в органах, а скорочення діафрагми додатково їх стимулюють.

Принципи роботи дихальної гімнастики

1. Прискорює метаболізм.

При поверхневому грудному диханні наш організм недоотримує кисень, який необхідний для ефективного засвоювання кальцію, йоду, корисних жирів і амінокислот, а також інших поживних речовин. А саме вони впливають на швидкість метаболізму. При регулярному виконанні дихальної гімнастики швидкість обміну речовин посилюється на 30-40%.

Читайте также:
Старовинний рецепт допоможе залікувати навіть безнадійно пошкоджені п'яти

2. Сприяє видаленню шкідливих речовин з жирових клітин.

Вчені довели, що у спробах захиститься від токсинів людський організм накопичує жирові клітини і використовує їх як сховище для пестицидів, консервантів та інших шкідливих речовин. Глибоке черевне дихання перетворює токсини в гази, що виділяються через глибокі зітхання, що очищає організм.

3. Окисляє жирові відкладення.

При грудному диханні ми використовуємо тільки 30% об’єму легень, і цього кисню недостатньо для окислення жирових клітин. Якщо збільшити кількість кисню, надходження в організм і поліпшити глибину дихання, жирові клітини почнуть руйнуватися значно швидше.

4. Допомагає боротися зі стресом.

Достатній об’єм кисню, який потрапляє в організм з допомогою черевного дихання сприяє виробленню ендорфінів. Це в свою чергу допомагає організму ефективно боротися зі стресом. А щасливі люди, як правило, не схильні до підвищеного апетиту і «заїдання» проблем.

5. Зміцнює жіночу статеву систему.

Завдяки особливим рухам живота і м’язів тазового дна працюю внутрішні жіночі органи. Дихальна гімнастика є відмінною профілактикою хвороб жіночої репродуктивної системи.

Читайте также:
Як приховати симптоми похмілля на роботі

Найдавнішою методикою дихального схуднення є китайська гімнастика дихання під назвою «Цзяньфэй», дослівно переводящаяся з китайської мови як «практика, спалюєте жир». Зараз з’явилася безліч сучасних методик, які поєднують в собі черевне дихання і прості вправи. Самі популярні з них: бодіфлекс, оксисайз і комплекс Стрельникової.

При правильному і систематичний проведенні вправ результати вражаючі – за місяць занять йде в середньому від 3 до 5 кг зайвої ваги. Але займатися потрібно щодня протягом 15-20 хвилин.