В Україну прибули ліки для дітей в рамках програми ООН

Новини шоу бізнесу:Ліки, закуплені в рамках Програми розвитку ООН на бюджетні кошти Міністерства охорони здоров’я України.

Значна партія ліків, закуплених Моз України в рамках програми ООН для дітей, які страждають онкозахворюваннями та ендокринною патологією, прибула в Київ.

Про це повідомив у понеділок Центр новин ООН.

“До Києва доставлена велика партія медикаментів для дітей, які страждають онкологічними захворюваннями, а також для дітей, які потребують гормоні росту”, – йдеться в повідомленні.

“Запаси доставлених медикаментів бельгійського виробництва дозволять забезпечити гормоном росту 837 дітей, що страждають нанізм різного походження”, – уточнили в міжнародній організації.

“В цьому році вперше закуплений соматотропін у двох різних формах випуску, що дозволить підвищити ефективність препарату», – цитує Центр новин в. о. директора ПРООН в Україні Блерта Чола. Перша партія цього ліки (для дітей до десяти років) закуплена в Бельгії, друга дітей (старшого віку) – повинна незабаром надійти з Південної Кореї.

Нанізм (низькорослість) – ендокринна патологія, яка є наслідком дефіциту гормону росту (гіпофізарний нанізм, гіпофізарно-церебральний нанізм) або генетичної патології (синдром Шерешевського-Тернера, синдром Рассела-Сільвера).

Читайте также:  Вживання газованих напоїв загрожує погіршенням пам'яті та зменшенням мозку

Станом на 20 квітня минулого року, в Україні зареєстровано 874 дитини у віці до 17 років включно, хворих на гіпофізарний і гіпофізарно-церебральним нанізм, 315 дітей, хворих на синдром Шерешевського-Тернера, 49 дітей, хворих на синдром Рассела-Сільвера, 12 дітей з нанізм внаслідок хронічної ниркової недостатності, а також двоє дітей з синдромом Прадера-Віллі, які потребують лікування препаратами, закупленими в рамках програми ООН.

Источник:Telegraf

Залишити коментар