Лікарі розповіли, що робити при різкому погіршенні самопочуття у спеку

У спекотну погоду значно підвищується ризик загострення хронічних хвороб.

У спекотну погоду відчути себе погано можуть навіть абсолютно здорові люди, але найважче доводиться тим, хто має хронічні захворювання або проблеми з серцем або судинами. Про це розповіла лікар Вікторія Савицька.

У спекотну погоду значно підвищується ризик загострення хронічних хвороб, нападів задухи і мігрені, тому фахівці наполегливо рекомендують знати прийоми надання першої допомоги собі і оточуючим в разі погіршення самопочуття.

“Якщо ви несподівано відчуй запаморочення, потемніло в очах, стало нудити, – швидше за все, це напад дистонії. Першим справу відійдіть в тінь, присядьте. Як тільки стане легше, пийте воду маленькими ковтками і скористайтеся будь-яким з доступних допоміжних засобів. Такі повинні бути завжди під рукою. Зокрема, запасіться серветками з нашатирем, якщо ви схильні до поганого самопочуття у спеку. При перших сигналах, – протріть ними віскі (обережно, щоб не потрапити в очі) і потримайте носа на відстані 10-15 сантиметрів”, – розповіла лікар.

При скачках тиску, як можна швидше
5035
покладіть на голову мокрий рушник. Лежите, протираючи віскі мокрим рушником або кубиком льоду. Якщо можете обійтися без таблеток, краще в таку погоду ними не зловживати.

“Привести себе або близької до почуття допоможе точковий масаж. Сильно масажуйте досить точки під носом, одночасно дві в куточках брови біля перенісся, потім – одночасно дві точки на потилиці, там де закінчують рости волосся, з двох сторін від хребта.

Якщо вам неймовірно жарко і від цього починає крутитися голова, купіть пляшку крижаної води і прикладайте її до шиї, то під коліна. Тут знаходяться великі артерії і ви швидко відчуєте полегшення. Те ж саме можна зробити, якщо загорнути в рушник кілька кубиків льоду” – порадила експерт.

У разі, коли в спеку мучить безсоння, протріть обличчя вологим рушником. В душ вночі краще не йти – він тільки підбадьорить і заснути буде ще складніше. Випийте склянку чистої води, в який накапає 30 крапель пустирника – це допоможе організму розслабитися.

Источник:Telegraf

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Названа найкраща ягода для омолодження організму
Названа найкраща ягода для омолодження організму

Чому потрібно їсти чорницю влітку. Спекотне літо – сезон найрізноманітніших ягід. Серед них не останню позицію займає чорниця. Чим корисна...

Закрыть