Лікарі розповіли, як грудне вигодовування впливає на інтелект дитини

Результати дослідження британських вчених.

У новому дослідженні з Великобританії, діти, яких годували грудьми під час дитинства, мали більш високі показники тестів на словник і міркування в п’ять років, ніж діти, яких не годували грудьми.

Годування грудьми, здавалося, мала найбільше значення для немовлят, які народилися раніше терміну.

«У грудному молоці присутні есенціальні жирні кислоти, які потрібні для розвитку клітин і мозку зокрема», – сказала доктор Аманда Сакер (Amanda Sacker) (Institute for Social and Economic Research at the University of Essex). Крім того, «відмінності в гормонах і фактори росту, яких немає в суміші, також можливі».

«Третім поясненням є соціальні причини. Можливо діти, яких годують грудьми, обіймають більше, і це також дає їм свого роду перевага».

Результати, опубліковані в он-лайновому випуску «The Journal of Pediatrics» від 11-ого серпня, не вказують на причинно-наслідковий зв’язок, зазначають автори.

У дослідження увійшли 12 000 немовлят, народжених у Великобританії між 2000 і 2002. У дев’ятимісячному віці і при наступному відвідуванні, батьків запитали, чи годували їх дитину грудьми і до якого віку.

Читайте также:
Як розпізнати ознаки інфаркту в домашніх умовах

У п’ять років діти виконали тести, що оцінюють їх словник, здатність до міркувань і просторові навички.

Шість чи сім з кожних 10 немовлят годували грудьми протягом деякого періоду часу.

Діти мали тенденцію показувати кращий результат на тестах, якщо їх годували грудьми, незалежно від народження в строк або передчасно.

Ті, хто народився в строк і отримував годування груддю протягом чотирьох або шести місяців, показували випереджаючі на кілька місяців результати, в порівнянні з штучно вскормленными ровесниками в словникових тестах і пов’язаним з картинкою міркуваннях.

Передчасно народжені діти, яких годували грудьми протягом двох місяців, випереджали на кілька місяців за міркуванням і просторовим тестів, порівняно з іншими передчасно народженими п’ятирічками, та у дітей, яких годували грудьми протягом чотирьох місяців, був більше словниковий запас.

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: