Вчені пояснили природу жіночих стогонів під час сексу

Вчені провели наукову роботу, щоб зрозуміти природу жіночих стогонів, видаваних ними під час сексу.

Дослідники встановили причини, провокуючі леді посилати своєму статевому партнеру звукові сигнали в моменти насолоди, а також дізналися, до якого ефекту такі дії призводять. Наукова робота описана в профільному інтернет-браузері MedicalDaily.

У джерелі говориться, що в першу чергу жіночі стогони під час сексу допомагають партнерам досягти кращої комунікації між собою. Звуками люди показують один одному, наскільки вони задоволені тим, що відбувається в ліжку. За словами вчених, щирим стогоном леді показує своєму чоловікові, що він все робить правильно. Вчені також встановили, що за стогін жінки, чоловік може зрозуміти, які моменти сексу вона отримує максимальне задоволення від його дій.

Вчені назвали інтимні проблеми, що призводять до разводуЧитать повністю

Завдяки звукам дами, джентльмен розуміє, що компетентний у питаннях статевого життя, що робить її впевненішою в собі. Ще один незаперечний факт, про який нагадали вчені, свідчить, що жіночі стогони під час сексу, прискорюють настання оргазму у чоловіка. Леді, які про це знають, нерідко використовують подібні сигнали в ліжку, щоб взяти контроль над статевим актом в свої руки.

Читайте также:
Вчені: Стовбурові клітини для лікування почнуть випускати на фабриках

Вчені провели кілька опитувань, за результатами яких встановили, що більшість жінок стогнуть під час сексу усвідомлено. Близько 66% жінок роблять це, щоб їх чоловіки швидше відчули оргазм. 87% леді стогнуть в ліжку, щоб підвищити своїм обранцям самооцінку.

За словами експертів, жіночі стогони під час сексу покращують якість статевого життя пари. Крім того, такі звукові сигнали можуть вказувати на довіру партнерів один до одного. До речі, людина не є єдиною живою істотою, видає стогони під час сексу. Також діють деякі види мавп. На думку фахівців, роблять вони це для того ж, що і людина.


Неймовірні речі, які людство бачило лише один раз

читайте також

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: