Вчені розповіли, як часто потрібно міняти постільну білизну

Новини шоу бізнесу:Правильна гігієна дуже важлива для вашого здоров’я.

Нарешті вчені з’ясували, як часто треба міняти постільну білизну. Якщо не робити цього раз на тиждень, у вашому ліжку заб’є ключем “микрожизнь”, яка може погано позначитися на вашому здоров’ї.

Ми проводимо у ліжку більше третини життя, і це місце може дуже швидко перетворитися в “ботанічний сад”, повний бактерій і грибків, зазначив в інтерв’ю Business Insider мікробіолог з університету Нью-Йорка Філіп Тьерно.

Людський організм за рік виробляє майже сто літрів поту. Тепла і волога навколишнє середовище, яке створюється в ліжку, ідеальна для розмноження культури грибів. Недавнє дослідження показало, що в пір’яних і синтетичних подушках може процвітати до 16 різновидів грибків.

Крім нашої рідної “мікро-життя” — грибків і бактерій, джерелом яких є наш власний піт, слина, мокротиння, відмерлі клітини шкіри, виділення — ми ділимо постіль із чужорідними бактеріями, що відбуваються з шерсті домашніх тварин, пилку рослин, пилу, залишків і фекалій пилових кліщів і так далі. Всі ці біологічні відкладення накопичуються за тиждень. Якщо не поміняти постільну білизну, у вас можете початися алергічний нежить і кашель, так як ви фактично дихайте усіма тими бактеріями, які живуть у вашому ліжку.

Читайте также:  Виявляється вживання хліба продовжує життя

Навіть якщо у вас немає алергії як такої, організм почне реагувати на що надходять у дихальні шляхи чужорідні агенти, зазначив Тьерно. Якщо ж ви вже страждаєте від алергії або астми, ваш стан тільки погіршиться.

Источник:Telegraf

Залишити коментар