Вчені розповіли, як зміцнити серце і судини

Дослідження вчених виявили, що одного бігу мало для профілактики серцево-судинних захворювань.

Захворювання серця вважаються найпоширенішими в світі. Медики наполягають на своєчасній профілактиці, тому що хронічну хворобу складно вилікувати, а іноді – практично неможливо. Отже, ці три правила повинні виконувати всі, хто хоче мати здорове серце і судини:

Спати не менше семи годин на добу

Повноцінний нічний сон сприяє поліпшенню та підтримання здоров’я всього організму, а не тільки серця. Вчені неодноразово проводили дослідження, в яких з’ясовували, якщо взаємозв’язок між недосипом і серцевими недугами. Як виявилося, вона дійсно є і якщо людина спить менше семи годин, то він ризикує отримати гіпертонічну або ішемічну хворобу серця.

Правильний раціон

В день вживати від 70 до 150 г білкових продуктів тваринного походження. Нежирне м’ясо, риба, кисломолочні продукти, сир – всі ці продукти збагачені тваринними білками, зміцнюючими артерії і сприяють нормалізації артеріального тиску.

Пити воду

Пити не менше півтора літрів води в добу, а ще краще – два літри. Вода очищає судини, розріджує кров і насичує клітини киснем, а це дуже важливо для серця.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Блогер Bitfinex’ed найняв юриста для боротьби з Bitfinex

Bitfinex'ed - анонімний блогер і критик криптовалютной біржі Bitfinex, найняв відомого адвоката із-за тривалих суперечок з компанією. Стівен Паллі (Stephen...

Закрыть