Рідка дієта для діабетиків: ремісія можлива

Жидкая диета для диабетиков: ремиссия возможна

Зростання смертності від цукрового діабету зростає з кожним роком, а кількість хворих у світі становить вже майже 348 мільйонів чоловік.

Проблеми зі здоров’ям у діабетиків багато в чому залежить від наявності зайвої ваги, тому обмеження в харчуванні для них стає необхідністю.

Медики в пошуку нових ефективних дієт

Європейські дослідники проаналізували дев’ять різних експериментальних дієт, в яких брала участь майже тисяча хворих 2 типом діабету, порівнявши їх результати.

Британські і канадські вчені виділили, так звану, низькокалорійну рідку дієту, яка, на їхню думку, допоможе скоротити потребу в інсуліні.

Сутність її полягає в тому, що в їжу вживаються замість твердих продуктів, спеціальні розчинні суміші. Це можуть бути різні види смузі, овочеві (без крохмалю) і фруктові пюре, кисломолочні та інші страви.

Головним моментом є умова про обмежену кількість калорій: не більше восьмисот. Це при тому, що медики рекомендують щоденну норму: до двох тисяч калорій жінкам, і дві з половиною – чоловікам.

Але так як, споживана рідка їжа містить необхідні для життєдіяльності, основні речовини: білки, жири і вуглеводи, то люди не повинні відчувати на цій дієті почуття голоду.

Читайте также:
Перевірені народні засоби від запору

Результати експериментів

Вченими були проаналізовані понад 2000 тисяч тих наукових робіт, в яких порівнювалися дані дії на діабетиків звичайних дієт і «рідких».

Як виявилося, при рівній кількості калорій, на здоров’я хворих краще відбивався прийом рідкої їжі. Крім зниження ваги, у пацієнтів помітно знизився рівень глюкози в крові, а також трохи знизився тиск в судинах.

Причому ліки в даний період хворі не приймали. Це надихнуло дослідників продовжувати далі більш масові експерименти, збільшивши число бажаючих, взяти в них участь до п’яти тисяч.

Але медики підкреслюють, що важливий не тільки тип дієти, а її правильне дотримання, при обов’язковій додаткової фізичної активності.

Понравилось
( No ratings yet )
Наталья / автор статьи
Наталья, редактор. Автор рубрики "Здоровье": граммотный биолог, увлекающийся психологией, будет заботиться о вашем здоровье, внешнем виде и внутреннем состоянии души. "Надеюсь мои статьи будут полезны и помогут вам быть здровыми и счастливыми."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Comments: 1
  1. Милана

    Поздравляю всецелый коллектив сотрудников Вашего вебсайта с началом сезона осени. Отцу с матерью ребят, каковые пошли в школьные стены, пожелаю здоровья, счастья и конечно преуспевания!

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.