Дієтологи назвали страви, що найкраще допоможе схуднути

Дієтологи назвали страви, що найкраще допоможе схуднути

Медики впевнені, що найкраще допоможуть схуднути різні супи.

Ці страви викликають зміни в мозку. Дослідження показало величезну користь супів для здоров’я людини. Вони змінюють мозок таким чином, що люди починають прагнути до здорового харчування. Всі ми знаємо про те, що для зміцнення здоров’я необхідно відмовитися від продуктів харчування, багатих насиченими жирами начебто вершкового масла, сиру та м’яса, але деякі здатні на це. Існує немов якийсь замок в мозку, що не дозволяє нам переглянути власний раціон.

Диетологи назвали блюда, которое лучше всего поможет похудеть

І ось тепер вчені з Beth Israel Deaconess Medical Center з’ясували, яким чином цей замок можна відкрити. Виявляється для цього необхідно регулярно вживати супи. Саме ці страви викликають зміни в мозку, сприяють формуванню звички до здорового харчування.

Диетологи назвали блюда, которое лучше всего поможет похудеть

Дослідження показало, що особливо корисно вживання супів для людей, які вже страждають від ожиріння. Супи дозволяють їм формувати пристрасть до смаку умами – це японське слово, яким виражають специфічний присмак, що відноситься до 5 основних смаків: солодкого, соленого, гіркого і кислого.

Читайте также:  Названа їжа, яку категорично забороняється підігрівати

Диетологи назвали блюда, которое лучше всего поможет похудеть

Ключовий компонент смаку умами це глутамат – натурально зустрічається амінокислота, яку можна виявити майже у всіх продуктах харчування. Особливо багато глутамату в білкової їжі на зразок молочних виробів, риби і м’яса.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.