Дієтологи назвали страви, що найкраще допоможе схуднути

Медики впевнені, що найкраще допоможуть схуднути різні супи.

Ці страви викликають зміни в мозку. Дослідження показало величезну користь супів для здоров’я людини. Вони змінюють мозок таким чином, що люди починають прагнути до здорового харчування. Всі ми знаємо про те, що для зміцнення здоров’я необхідно відмовитися від продуктів харчування, багатих насиченими жирами начебто вершкового масла, сиру та м’яса, але деякі здатні на це. Існує немов якийсь замок в мозку, що не дозволяє нам переглянути власний раціон.

І ось тепер вчені з Beth Israel Deaconess Medical Center з’ясували, яким чином цей замок можна відкрити. Виявляється для цього необхідно регулярно вживати супи. Саме ці страви викликають зміни в мозку, сприяють формуванню звички до здорового харчування.

Диетологи назвали блюда, которое лучше всего поможет похудеть

Дослідження показало, що особливо корисно вживання супів для людей, які вже страждають від ожиріння. Супи дозволяють їм формувати пристрасть до смаку умами – це японське слово, яким виражають специфічний присмак, що відноситься до 5 основних смаків: солодкого, соленого, гіркого і кислого.

Читайте также:
Кокосове молоко може стати порятунком для випадіння волосся

Диетологи назвали блюда, которое лучше всего поможет похудеть

Ключовий компонент смаку умами це глутамат – натурально зустрічається амінокислота, яку можна виявити майже у всіх продуктах харчування. Особливо багато глутамату в білкової їжі на зразок молочних виробів, риби і м’яса.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: